bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 60,244.14 2.10%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 2,897.32 3.37%
bnb
BNB (BNB) $ 527.53 1.96%
solana
Solana (SOL) $ 130.42 1.48%
xrp
XRP (XRP) $ 0.472283 4.25%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.428202 4.13%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.141253 4.05%

Polygon Blockchain Ağında Kesintiler Yaşanıyor

polygon blockchain aginda kesintiler yasaniyor

Popüler Blockchain ağlarından birisi olan Polygon Blockhain ağında kesintiler yaşanıyor. Polygon Blockchain ağında yaklaşık iki saatten uzun bir süredir yeni bir blok işlemesi yapılmadı.

Polygon Blockchain Ağında Erişim Sorunları

Polygon Blockchain ağının arkasında şirket olan Polygon Labs kısa bir süre önce şirkette yeni işten çıkarmaları açıklamıştı. Polygon şimdi de bir kesinti ile gündeme geldi. Polygon Blockchain ağında yaklaşık iki saattir yeni bir blok işlemi yapılmadı. Yaşanan bu durumla birlikte Ethereum ölçeklendirme zincirinin bir kesinti yaşıyor olabileceği anlamına geliyor.

polygon blockchain aginda kesintiler yasaniyor 2

Polygonscan’den alınan verilere göre, Polygon Blockchain ağında iki saattir yeni bir işlem gerçekleşmedi. Polygon Blockchain ağında yaşanan bu olayların ardından şirketin resmi kanalları üzerinden açıklama yapılmadı. Polygon Blockchain ağındaki potansiyel kesinti, Polygon’un arkasındaki şirket olan Polygon Labs’ın kısa bir süre önce yeni işten çıkarmaları açıklamasının ardından geldi. Polygon Labs kısa bir süre önce maliyetlerini düşürmek için çalışanlarının yüzde 20’sini ya da yaklaşık 100 çalışanını işten çıkardığını açıklamıştı. Polygon Blockchain ağında son olarak 2022 yılı Mart ayında benzer bir sorun yaşanmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala