Polkastarter’da Metaverse Arazi Satışları Gerçekleşecek

polkastarterda metaverse arazi satislari gerceklesecek 2

Polkadot’un Polkastarter platformu, emlak satışları sunmaya başlayacağını duyurdu. Polkastarter, zincirler arası token havuzları ve açık artırmalar için tasarlanmış bir Blockchain platformu. En yaygın olarak; sermayeyi artırmak ve tokenları aynı anda kolayca dağıtmak isteyen Blockchain projeleri tarafından kullanılır. Polkastarter tarafından yapılan duyuruya göre; NFT metaverse’deki ilk arazi satışı önümüzdeki hafta gerçekleşecek ve kullanıcıların metaverse projelerinden gayrimenkul almalarına izin verilecek.

Metaverse Arazi Satışı Önümüzdeki Hafta Polkastarter’da Gerçekleşecek

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sanal arazi satın almak, artık token satın almak kadar kolay bir hale geldi. Polkadot tabanlı Blockchain platformu olan Polkastarter, metaverse’deki arazi satışlarına ilk katılanlar arasında yer aldı. Bunun yanında Polkastarter, kullanıcılara, metaverse alanına katılmaları için kolay bir yol sunuyor.

polkastarterda metaverse arazi satislari gerceklesecek

Aralık ayından itibaren Polkastarter; kullanıcıların en popüler metaverse projelerinden bazılarından sanal gayrimenkul satın almalarını sağlayan NFT Metaverse arazi satışlarını başlatacak. 

Bunlar, kullanıcıların bireysel parseller veya arazi paketleri satın alabilecekleri; ChainGuardians, Highstreet, Wider World ve Realm gibi sanal dünyaları içeriyor.

Platformun duyurularına göre, bu arazi satışları tıpkı Polkastarter‘daki standart token satışları gibi çalışacak. Kullanıcılar daha önceden bildikleri basitleştirilmiş ve kullanımı kolay bir ara yüz aracılığıyla, satışlara katılabilecekler.

Ayrıca platformda gerçekleşecek ilk arazi satışının kesin tarihleri, etkinliğe katılan projelerin isimleriyle birlikte önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
436.731,07 TL 0,64%
ethereumETH/TRY
34.855,98 TL 2,46%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.735,85 TL 2,04%
cardanoADA/TRY
10,25 TL 1,27%
xrpXRP/TRY
6,84 TL 0,25%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,04%
solanaSOL/TRY
813,41 TL 3,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 9,65%
Bağlantıyı kopyala