Polkastarter Labs İlk Projesi WonderHero’yu Tanıttı

wonderhero 1

Merkeziyetsiz fon toplama platformu Polkastarter’ın yatırım kolu olan Polkastarter Labs, bugün ilk tam kuluçka projesini tanıttı: WonderHero.

WonderHero, oyuncuların nadir NFT’ler kazanmalarına ve bunları eşler arası bir pazarda satmalarına olanak tanıyan, oynayarak kazanılan bir mobil RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

WonderHero, Polkastarter Labs’tan hem IDO öncesi hem de sonrası destek ve mentorluk alacak. Ayrıca, Polkastarter’ın pazarlama, marka bilinci oluşturma ve ölçeklendirme amaçları için geniş ağından da yararlanacak.

Polkastarter, WonderHero NFT Oyununu Tanıttı

Özellikle, Polkastarter bugüne kadar Ethernity Chain, EPNS, Wilder World ve Thetan Arena gibi 70’den fazla projeye lansmanlarında yardımcı oldu. Yatırım firması Morningstar Ventures ile güçlerini birleştiren Polkastarter’ın başlangıç ​​yardımcısı, şimdi tam potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacakları tüm araçlarla kriptonun en umut verici projelerini sunmayı hedefliyor.

Geliştirme hakkında yorum yapan Polkastarter CEO’su ve Kurucu Ortağı Daniel Stockhus konu hakkında şunları söyledi

“WonderHero projesini gördüğümüzde, aradığımız doğru türden potansiyele tam olarak uyuyordu. Zamanlama Polkastarter’ın ilk kuluçka projesi olmak için mükemmeldi. Ekibin arka planı, vizyonuyla birleştiğinde bizi bu projenin doğru seçim olduğuna ikna etti. En son girişimimizle uyumlu olmasıyla bu heyecan verici pazarı birlikte büyüteceğimiz için çok heyecanlıyız.”

What is Polkastarter

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 512.928,87 TL 1,00%
ethereum
Ethereum (ETH) 31.489,65 TL 0,41%
tether
Tether (USDT) 8,98 TL 0,31%
cardano
Cardano (ADA) 19,12 TL 4,38%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.683,77 TL 1,45%
xrp
XRP (XRP) 9,96 TL 4,67%
solana
Solana (SOL) 1.303,51 TL 4,61%
polkadot
Polkadot (DOT) 299,46 TL 4,95%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,98 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,04 TL 3,69%
Copy link
Powered by Social Snap