bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,753.96 0.24%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,532.82 0.32%
bnb
BNB (BNB) $ 621.82 3.99%
solana
Solana (SOL) $ 172.41 0.04%
xrp
XRP (XRP) $ 0.608184 0.80%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.585957 0.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.199506 1.42%

PayPal ve Galaxy Digital, Chaos Labs’a Yatırım Yaptı

paypal ve galaxy digital chaos labsa yatirim yapti

Dev şirketlerin Blockchain şirketlerine olan yatırımları artmaya devam ediyor. Son dönemde Blockchain şirketlerine olan yatırımlarına hız veren PayPal ve Galaxy Dijital, Chaos Labs için yatırım turuna öncülük etti. Her iki dev şirket Chaos Labs için 20 milyon dolarlık bir yatırım toplanmasına öncülük etti.

Chaos Labs Çıktığı Yatırım Turunu Başarılı Bir Şekilde Tamamladı

Son dönemde ön plana çıkmaya başlayan ve kripto protokolleri için otomatikleştirilmiş bir ekonomik güvenlik sistemi sunan bir girişim olarak dikkat çeken Chaos Labs, PayPal Ventures ve Galay Digital tarafından yönetilmiş olan bir tohum finansman turuna çıktı. Chaos Labs çıkmış olduğu bu yatırım turunda 20 milyon dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı.

paypal ve galaxy digital chaos labsa yatirim yapti 2

Şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre, söz konusu yeni finansman, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri için risk ve güvenlik ürünleri paketinin oluşturulmasına ve genişletilmesine yardımcı olunacağı belirtildi. Kısa bir süre önce yayımlanan bir Chainalysis raporunda, geçtiğimiz yıl bilgisayar korsanları tarafından çalınan rekor kıran 3.8 milyar dolarlık kripto varlığının büyük çoğunluğunun DeFi protokollerinde meydana geldiği görülüyor.

2021 yılının Ekim ayında kurulmuş olan Chaos Labs, DeFi protokollerine tehdit önleme özellikli özelleştirilmiş otomatik güvenlik izleme ve mevcut piyasa koşullarından bağımsız olarak protokolün sağlığını ve istikrarını doğrulamaya yardımcı olan bir simülasyon motoru sağlayan otomatik ve zincir üstü bir risk yönetimi platformu sunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala