Paribu’dan Team Paribu için Yeni Reklam Filmleri

paribudan team paribu icin yeni reklam filmleri

Nisan 2022’de yeni yıl projelerini açıklayan Team Paribu için yeni reklam filmleri yayınlandı. Türk sporuna ve genç sporculara destek olmak için kurulan Team Paribu, yeni reklam filmlerinde sporcuların yarını nasıl inşa ettiğini gösteriyor.

Team Paribu’nun Yeni Reklam Filmleri

Genç sporcuları desteklemesiyle öne çıkan Team Paribu‘nun yeni reklam filmlerinde sporcuları ve başarıya ulaşmalarının ardındaki etmenleri ekran önüne taşınıyor. eklam kampanyasında tutkunun, kararlılığın, azmin, sabrın, inancın, emeğin, disiplinin, özverinin, gücün ve cesaretin önemine vurgu yapılıyor.

10 Team Paribu sporcusunun yarını nasıl inşa ettiklerini anlatan reklam kampanyası TV, radyo, açık hava ve dijital mecralarda izleyicilerle buluşuyor. Team Paribu kampanya filmine Paribu’nun YouTube kanalından, detaylı bilgilere de ParibuLog sayfasından ulaşılabiliyor.

Daha önce Paribu Spor ve Spor Dalları Algı Araştırması’nın sonuçlarını da paylaşan Paribu, bu araştırmada; spora ve lisanslı spor yapmaya yönelik tutumlar, Türkiye’de ön planda olan sporlar, ailelerin çocuklarının kariyerlerine spor tarafında devam etmesi yönündeki düşünceleri, sporda kariyer yapma konusundaki algılar, spor dallarına göre cinsiyet algısı, Türkiye’nin 7 bölgesi arasında spora ve sporculara olan bakış arasındaki farklar gibi konu başlıklarını analiz etmişti.

Paribu CEO’su Yasin Oral araştırmaya ilişkin şunları söylemişti:

“Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline dair inancımızla birlikte sorumluluk alıyor, sporda cinsiyet eşitliğinin sağlanması, geleceğin sporcularının yetişmesi, bu sporcuların örnek ve rüştünü ispat etmiş sporcularla bir araya gelmesi için zemin oluşturabilmeyi hedefliyoruz”

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.166,54 TL 0,62%
ethereumETH/TRY
17.470,81 TL 2,69%
tetherUSDT/TRY
16,71 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
3.657,62 TL 5,00%
binance-usdBUSD/TRY
16,73 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
5,25 TL 1,44%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 1,59%
solanaSOL/TRY
540,29 TL 2,47%
dogecoinDOGE/TRY
1,08 TL 2,82%
Bağlantıyı kopyala