Paribu Sponsorluğundaki #KriptoVeteran Buluşmalarının Dördüncüsü Gerçekleşti

Blockchain ve kripto para dünyasının tanınmış üç ismi; Paribu sponsorluğunda gerçekleştirilen canlı yayın serisi #KriptoVeteran’da buluştu.

Üçüncüsünün 1 Eylül’de gerçekleştirildiği #KriptoVeteran buluşmaları, dördüncü bölümü ile 6 Ekim Salı günü gerçekleştirilen canlı yayınla ekranlara geldi. Sektörün birbirinden değerli üç ismi; Cemil Şinasi Türün, Erkan Öz ve İsmail Hakkı Polat kripto para dünyasına ve gündeme dair önemli konuları ele aldılar.

Neler Konuşuldu?

KriptoVeteran buluşmalarının üçüncüsünün ana başlıkları şunlar oldu:

  1. ABD seçimleri ve Trump’ın COVID+ çıkması dünya ekonomisini nasıl etkileyecek? Bitcoin ve kripto paralar nasıl hareket edecek?
  2. ABD’de Bitmex’e dava açılması ve kurucularından birisinin tutuklanması ne anlama geliyor? Piyasalara etkisi ne olacak?
  3. Venezüela, ABD yaptırımlarını aşmak için ekonomisini kriptoparaları mı emanet ediyor? İlginç gelişmeler ve olası senaryolar
  4. Yeni Ekonomi Programı’ndan kriptopara piyasalarına vergi mi çıktı? İşin gerçeği ne?
  5. Kriptopara ekosisteminin DeFi’den sonraki yeni gözdesi Non-Fungible Token (NFT) nedir? Gelecekte hangi alanlarda kullanılacak?
  6. DeFi ekosisteminde neler oluyor? Ethereum ağındaki yüksek ücretler, alternatif platformları da harekete geçirdi. Bu işin sonu nereye varır?

Birbirinden önemli konuların konuşulduğu bu yayının tekrarını aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 402.680,95 TL 0,17%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.426,27 TL 3,09%
cardano
Cardano (ADA) 20,18 TL 2,66%
tether
Tether (USDT) 8,53 TL 0,24%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.488,40 TL 2,71%
xrp
XRP (XRP) 9,04 TL 2,43%
solana
Solana (SOL) 1.198,91 TL 8,50%
polkadot
Polkadot (DOT) 287,10 TL 2,07%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,07 TL 1,84%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,10%
Copy link
Powered by Social Snap