Paribu Sponsorluğundaki #KriptoVeteran Buluşmalarının Dördüncüsü Salı Günü Gerçekleştiriliyor

Abone Ol:google-news
0
02/10/2020

Blockchain ve Kripto Para dünyasının tanınmış üç ismi Paribu sponsorluğunda BTCHaber’in online canlı yayını KriptoVeteran’da buluşuyor.

Bir önceki yayınının 1 Eylül tarihinde gerçekleştirildiği KriptoVeteran buluşmaları, bu kez de 6 Ekim Salı günü gerçekleşecek yayınla ekranlara gelecek. Sektörün birbirinden değerli üç ismi; Cemil Şinasi Türün, Erkan Öz ve İsmail Hakkı Polat bu yayında bir araya gelerek kripto para dünyasına ve gündeme dair önemli konuları ele alacak.

KriptoVeteran buluşmalarının dördüncüsü olarak gerçekleştirilecek olan bu canlı yayında, ele alınacak konular şunlar olacak:

1. ABD seçimleri ve Trump’ın COVID+ çıkması dünya ekonomisini nasıl etkileyecek? Bitcoin ve kriptoparalar nasıl hareket edecek?

2. ABD’de Bitmex’e dava açıllması ve kurucularından birisinin tutuklanması ne anlama geliyor? Piyasalara etkisi ne olacak?

3. Venezüela, ABD yaptırımlarını aşmak için ekonomisini kriptoparaları mı emanet ediyor? İlginç gelişmeler ve olası senaryolar

4. Yeni Ekonomi Programı’ndan kriptopara piyasalarına vergi mi çıktı? İşin gerçeği ne?

5. Kriptopara ekosisteminin DeFi’den sonraki yeni gözdesi Non-Fungible Token (NFT) nedir? Gelecekte hangi alanlarda kullanılacak?

6. DeFi ekosisteminde neler oluyor? Ethereum ağındaki yüksek ücretler, alternatif platformları da harekete geçirdi. Bu işin sonu nereye varır?

6 Ekim Salı günü, saat 21:00’da başlayacak canlı yayınımızı takviminize eklemeyi unutmayın! Canlı yayını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 96 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 141.655,08 TL 6,08%
ethereum
Ethereum (ETH) 4.313,45 TL 7,11%
ripple
XRP (XRP) 4,87 TL 11,31%
tether
Tether (USDT) 7,81 TL 0,22%
chainlink
Chainlink (LINK) 103,70 TL 5,60%
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) 2.188,29 TL 4,75%
cardano
Cardano (ADA) 1,27 TL 9,70%
litecoin
Litecoin (LTC) 595,39 TL 7,39%
polkadot
Polkadot (DOT) 39,07 TL 5,26%
binancecoin
Binance Coin (BNB) 232,33 TL 4,34%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap