bitcoinBTC/TRY
740.647,24 TL 0,44%
ethereumETH/TRY
45.865,69 TL 0,30%
tetherUSDT/TRY
27,44 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.901,49 TL 0,11%
xrpXRP/TRY
14,16 TL 1,62%
usd-coinUSDC/TRY
27,41 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
45.909,82 TL 0,41%
cardanoADA/TRY
6,94 TL 1,56%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 0,18%
solanaSOL/TRY
583,62 TL 5,03%

Paylaş

Paribu, Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsoru oldu

Paribu, Bozcaada Caz Festivali'nin ana sponsoru oldu22

Paribu, kültür sanat alanındaki destek ve iş birlikleri kapsamında bu yıl da Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. 8-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, yedinci kez sanatseverlerle buluşacak.

Paribu, festivale 2021 yılından bu yana destek verirken, ikinci kez ana sponsorluğunu üstlendi. Bu kapsamda Paribu, ‘Cazın Rotası Caz Adası’ söylemiyle hazırladığı kampanya filmini yayınladı.

Paribu Bozcaada Caz Festivalinin ana sponsoru oldu 1

Festivalin teması ‘oyun’

Her yıl farklı bir tema çerçevesinde düzenlenen, farklı disiplinlerin buluştuğu Bozcaada Caz Festivali’nin bu yılki teması ‘oyun’ oldu. Festivalde oyun teması kapsamında birbirinden farklı atölye ve etkinlikler yapılacak. Yerli ve yabancı müzisyenler sahne alacak.

Festivalde sahne alacak sanatçılar arasında; ödüllü saksafoncu Nubya Garcia, Güney Fransa tınılarını elektronik müzikle buluşturan Kazy Lambist, İsrailli müzisyen Avishai Cohen, Teis Semey, Big Vicious, Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman, Meral Polat Trio ve Bozcaada Ensemble gibi isimler yer alacak. Paribu da farklı jenerasyondan sanatçı ve sanatseverleri bir araya getiren Bozcaada Caz Festivali boyunca geçen yıl olduğu gibi pop-up konserlere ev sahipliği yapacak. Ayrıca, sürpriz ödüllü oyun ve atölyeler düzenleyecek.

Paribu CEO’su Yasin Oral, festivale ilişkin, “Kültür sanat alanında kurduğumuz iş birlikleri kapsamında Bozcaada Caz Festivali’nin üç yıldır destekçiyiz. Bu yılki teması olan oyun da bizim için teknolojiyle ilişkili bir kavram olduğu için oldukça heyecan verici. Farklı sanat disiplinlerini bir araya getiren Bozcaada Caz Festivali’nin bir parçası olduğumuz için mutluyuz” ifadelerini kullandı.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala