Panther Protocol, Kamu Satışından 22 Milyon Topladı

panther protocol kamu satisindan 22 milyon topladi 4

DeFi‘da bir gizlilik protokolü olan Panther Protocol, Tokensoft ile ortaklaşa bir kamu satışı düzenledi. Ortaklık, gerçekleştirilen kamu satışından 22 milyon dolar elde etti. Panther Protocol’ün CEO’su Oliver Gale, salı günü gerçekleştirilen satışın 90 dakikadan kısa sürdüğünü belirtti.

Panther Protocol, DeFi ve Web3 kullanıcıları için uçtan uca gizlilik çözümleri sunuyor. Yakın tarihte, Ethereum, Avalanche, Elrond gibi kripto varlıklar üzerine planları da var. Şirketin Ethereum Blockchain’inde varlık gösteren ZKP isimli bir kripto varlığı da bulunuyor.

panther protocol kamu satisindan 22 milyon topladi 2

Gale, ilerleyen süreçte, gerçekleştirilen satışa daha fazla topluluğun dahil olacağını ifade etti. Sürecin, özel ölçeklenebilir altyapısına da katılım imkanları sunulacağını belirtti.

Panther Protocol’e İlgiyi DeFi Yükselişi Destekledi

Panther Protocol ile Tokensoft ortaklığında gerçekleştirilen kamu satışından 22 milyon dolar elde edilmişti. Panther Protocol CEO’su Oliver Gale, Panther‘e duyulan ilgiyi, DeFi protokollerinin artmış olmasına bağladı.

DeFİ protokollerinin değeri, geçen yıla göre 17.34 milyar dolardan yüzde 1405’ten fazla artarak 261 milyar dolara çıktı. Gale, durumla alakalı şu şekilde bir değerlendirme yaptı:

Veriler satıştan bir hafta önce, topluluğumuzun neredeyse iki katına çıktığı bir hafta toplandığı için, bu rakam gerçek hayatta muhtemelen çok daha büyük.Bu yükseliş Panther’i vizyonumuzun ait olduğu yere, sıfır bilgi alanının üst kademelerine yerleştiriyor. 

İrem Dölen

İrem Dölen

İrem, 2000 yılında İstanbul Bahçelievler'de doğdu. Küçüklüğünden beri yazarlık, editörlük hedefleri vardı ve buna istinaden kendini geliştirmeyi hedefledi. Şu an Türk - Alman Üniversitesi'nde Kültür ve İletişim Bilimleri 2.sınıf öğrencisi. Bunun yanında TAÜ Medya ve İletişim Kulübü başkanlığını devam ettirmekte. İstanbul Blockchain Women Derneği'nde teknoloji ekibi üyesi ve hazlihazırda proje, etkinliklerine devam ediyor. Aynı zamanda, Türk - Alman Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde İçerik Üretimi ve Görselleştirme Sorumlusu. Yazarlık üstüne edindiği ilk tecrübe MİK Portal sitesine akademik içerik üreterek oldu, şu an hala boş zamanlarında devam ediyor. BTCHaber.com'da yazarlık ve editörlük alanında kendini geliştirmeye imkanı buldu ve bu çatı altında kendini yeni tecrübeler katıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 764.617,31 TL 4,45%
ethereum
Ethereum (ETH) 58.148,95 TL 6,09%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 8.283,84 TL 8,98%
tether
Tether (USDT) 12,87 TL 0,01%
solana
Solana (SOL) 2.769,90 TL 2,11%
cardano
Cardano (ADA) 22,53 TL 5,54%
xrp
XRP (XRP) 13,65 TL 3,20%
polkadot
Polkadot (DOT) 518,71 TL 2,71%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,86 TL 0,14%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,87 TL 3,12%
Bağlantıyı kopyala