Palazzo Versace, Kripto Ödemelerini Kabul Ediyor

palazzo versace kripto odemelerini kabul edeceksdff

Son dönemde kripto para birimleri birçok farklı alanda ödeme yöntemi olarak kullanılmaya başlandı. Son olarak beş yıldızlı otel Palazzo Versace; konaklama, yemek ve spa hizmetleri için ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerini kabul etmeye başladı.

Palazzo Versace’den Kripto Ödeme Hamlesi

Dubai merkezli lüks otel Palazzo Versace, konaklama, yemek ve spa hizmetleri için ödeme olarak kripto para birimlerini kabul etmeye başladı. Otelde konakyalanlar, Binance ödeme ağ geçidi üzerinden işlenecek olan faturalarını ödemek için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve BNB kullanabilecek.

palazzo versace kripto odemelerini kabul edecekadfd

Jaddaf Waterfront’taki otel, e-ticaret platformlarında başta hediyeler ve kuponlar olmak üzere ürünler için kripto ödemelerini de kabul edecek.

Palazzo Versace, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Palazzo Versace’nin artık kripto varlıklarda ödeme kabul etme yeteneği, biz daha dijital bir dünyaya geçerken Dubai’deki konaklama endüstrisinin inovasyonda nasıl ön saflarda olduğunu gösteriyor.

Ayrıca benzer şekilde ülkede 100’den fazla süper mağazası bulunan Ukraynalı perakendeci Varus, artık Binance Pay aracılığıyla kripto para ödemelerini kabul edeceğini açıladı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
350.090,43 TL 0,85%
ethereumETH/TRY
24.364,86 TL 2,14%
tetherUSDT/TRY
18,36 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
18,38 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.141,55 TL 2,36%
xrpXRP/TRY
9,04 TL 0,22%
binance-usdBUSD/TRY
18,36 TL 0,20%
cardanoADA/TRY
8,52 TL 1,48%
solanaSOL/TRY
629,53 TL 7,11%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 8,36%
Bağlantıyı kopyala