OpenSea, Blockchain Platformu Klaytn ile Ortaklık Kurdu

opensea blockchain platformu klaytn ile ortaklik kurdu

NFT sektörü, dünyada bilinmeye ve takip edilmeye devam eden bir alan olmaya devam ediyor. Sektör, hala gelişme ve büyüme aşamasında. NFT alanında her geçen gün gelişmeler yaşanıyor. Bu kez popüler NFT platformu OpenSea, Klaytn ile bir ortaklık kurdu.

NFT Sektörünün Asya’da Gelişmesi İçin OpenSea ve Klaytn Ortak Oldu

Metaverse ve GameFi’ye odaklanan halka açık Blockchain platformu Klaytn Foundation, Asya NFT ekosistemini genişletmek için OpenSea ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

opensea blockchain platformu klaytn ile ortaklik kurdu

Bu ortaklıkla NFT sektörünün Asya’da hızlı bir şekilde büyümesi ve benimsenmesi amaçlanıyor.

Konferans iş birlikleri, ekosistem hibeleri ve daha fazlasını içerecek olan ortaklık, NFT ekosistemini büyütecek, bağları güçlendirecek ve dünya çapında Asya NFT projelerine daha fazla görünürlük kazandıracak.

Klaytn Foundation Global Adoption Başkanı David Shin konuyla ilgili şunları söyledi:

Bu kritik adımda OpenSea ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklıkla amacımız, yenilikçi kullanım örneklerini ortaya çıkarmak ve Asya’daki Klaytn ekosisteminin büyümesini desteklemek.

Güney Koreli internet devi Kakao’nun halka açık Blockchain platformu Klaytn, geçtiğimiz mayıs ayında Çin’in devlet destekli Blockchain Hizmetleri Ağı (BSN) altyapısı için açık izinli bir Blockchain oluşturacağını duyurmuştu.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
317.510,98 TL 5,06%
ethereumETH/TRY
16.943,59 TL 9,07%
tetherUSDT/TRY
16,64 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
16,64 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
3.468,98 TL 5,31%
binance-usdBUSD/TRY
16,67 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
5,16 TL 5,59%
cardanoADA/TRY
7,33 TL 6,28%
solanaSOL/TRY
525,97 TL 9,70%
dogecoinDOGE/TRY
1,05 TL 4,79%
Bağlantıyı kopyala