bitcoinBTC/TRY
719.480,04 TL 1,52%
ethereumETH/TRY
43.086,91 TL 1,77%
tetherUSDT/TRY
27,03 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.722,87 TL 1,54%
xrpXRP/TRY
13,85 TL 1,20%
usd-coinUSDC/TRY
27,03 TL 0,04%
staked-etherSTETH/TRY
43.072,31 TL 1,80%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 2,02%
cardanoADA/TRY
6,65 TL 2,01%
solanaSOL/TRY
531,10 TL 2,62%

Paylaş

Önümüzdeki Günlerde Gerçekleşecek 6 Önemli Altcoin Olayı

Altcoin

Kasım ayıyla birlikte Bitcoin ve ABD Doları karşısında yavaş yavaş değer kazanmaya başlayan altcoin’ler için Kasım ayı bir dizi yeni kripto para projesinin faaliyete geçeceği, bazı önemli güncellemelerin yapılacağı bir ay olacak.

STRAT, STRAX’a Dönüşecek – 12 Kasım 2020

Uzun yıllardır Stratis olarak varlığını sürdüren proje yeni bir Blockchain’e geçiş yapıyor. Geçişle birlikte STRAT token’ları da STRAX olarak değiştirilecek. Bu değişim için swap işlemleri 15 Ekim’de başlatıldı ve 12 Kasım’da sonlandırılacak.

STRAT token’ı sahiplerinin bu tarihe kadar elindeki token’larını STRAX ile değiştirmeleri gerekiyor çünkü yeni Blockchain 12 Kasım’da faaliyete geçecek.

Bitcoin Cash (BCH) Hard Fork’a Gidiyor – 15 Kasım 2020

En büyük altcoin’lerden biri olan Bitcoin Cash’te yol ayrımı hard fork’a neden olacak. Bitcoin ABC geliştiricisi Amaury Sechet ve ekibi, birçok değişiklikle birlikte protokol geliştirmelerinin finansmanı için çıkarılan BCH’nin yüzde 8’nini Bitcoin ABC’ye verilmesi gerektiren yeni bir kural getirilmesini planlıyor. Madencilik havuzu Bitcoin.com ve Bitcoin Cash Node’un (BCHN) yönetim kurulu başkanı Roger Ver ise bu değişikliğe karşı çıkıyor.

Hard Fork’un ardından BCH ABC ve BCHN olarak iyi yeni varlık ortaya çıkacak ve bunlar BCH sahiplerine dağıtılacak. Hard Fork’u Binance, OKEx ve Huobi gibi kripto para borsaları destekleyecek.

Zcash’te (ZEC) Yarılanma (Halving) Gerçekleşiyor – 17 Kasım 2020

2016 yılında piyasaya sürülen Zcash’te yazım sırasındaki hesaplamalara göre 7 gün 22 saat sonra ilk blok ödülü yarılanması gerçekleşecek. 1,037,271 numaralı blokta numaralı blokta gerçekleşecek yarılanmanın ardından blok ödülü 6.25’ten 3.125’e düşmüş olacak. Yarılanma tarihinin madencilik faaliyetlere göre değişebileceğini unutmamak gerekiyor. Yarılanmayı takip etmek için Coingecko‘yu kullanabilirsiniz.

Flow (FLOW) Faaliyete Geçiyor – Kasım 2020

Yakın zaman önce CoinList üzerinden token satışı gerçekleştirilen Flow’un ana ağa geçiş yapması bekleniyor. Bu geçiş süreci bir aksilik olmazsa bu ay içinde gerçekleşecek. Projenin arkasında Andreessen Horowitz, Digital Currency Group başta olmak üzere çok önemli destekçiler var.

The Graph (GRT) Faaliyete Geçiyor – Kasım 2020

2020 yılında en çok beklenen kripto para projelerinden biri olan The Graph (GRT) için geri sayım başladı. Projenin bu ay içinde faaliyete geçmesi planlanıyor. The Graph destekçileri arasında Coinbase Ventures’tan Digital Currency’ye kadar 16 girişim sermayesi şirketi yer alıyor.

Cosmos’ta (ATOM) IBC Protokolü Başlatılıyor – Kasım 2020

Piyasa değeriyle önemli altcoin’lerden olan Cosmos’ta IBC (Inter-Blockchain Communication) protokolünün bu ay içinde başlatılması planlanıyor.

Birbirlerinden bağımsız olarak çalışan Blockchain ağlarını birbirine bağlayan merkeziyetsiz bir ağ olan Cosmos’da IBC bağlantı katmanıyla zincirlerin birbirleri arasında iletişim kurabilmesini sağlanacak.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala