Ödeme Şirketi Magnati, Metaverse Platformunu Başlattı

odeme platformu magnati metaverse platformunu baslatti

Metaverse, popüler olmaya başladığından beri bu alanda çalışmalar yapan şirketlerin sayısı da artmaya başladı. Birçok kuruluş metaverse evrenine giriş yapmaya devam ediyor. Bu kez ödeme platformu Magnati, metaverse platformunu kullanıma sunuyor.

Magnati’den Yeni Metaverse Platformu

Ödeme çözümleri sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Magnati, kullanıcıları için e-ticareti yeni ve kapsamlı bir şekilde deneyimlemelerini sağlayan ilk metaverse platformu Magnati-MetaV‘yi başlattı.

odeme platformu magnati metaverse platformunu baslatti

First Abu Dhabi Bank‘ın (FAB) ödemeler için oluşturduğu iş birimi Magnati, yeni platformla kullanıcılarını “elektronik ticaret”ten “deneyimsel ticarete” kaydırmayı amaçlıyor.

Magnati-MetaV, tüketicilerin sorunsuz bir çevrimiçi deneyimle alışveriş yapmalarını, oyun oynamalarını, konserlere katılmalarını ve daha fazlasını sağlayarak çok boyutlu çevrimiçi ticarete geçişi hızlandırmayı hedefliyor.

Magnati’nin Blockchain’i üzerine inşa edilen Magnati-MetaV, Orta Doğulu işletimlere, müşterilere ulaşmak için sürükleyici bir yol sunuyor. Markalar, çevrimiçi ortamda sanal mağazalarını oluşturabilecek ve tüketiciler çok boyutlu bir deneyimle işletmelerin tekliflerini görebilecek.

Kullanıcılar moda, market, oyun, teknoloji ve daha fazlasını içeren çeşitli işletme ürünlerini keşfedebilecek, teslim alabilecek ve satın alabilecek. Kullanıcılar ayrıca sanal konserlere, spor etkinliklerine ve eğitim kurslarına katılmak için bilet satın alabilecek ve etkinliklere kaydolabilecek.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
417.763,11 TL 0,94%
ethereumETH/TRY
33.434,15 TL 0,58%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.429,04 TL 2,23%
xrpXRP/TRY
6,75 TL 0,45%
binance-usdBUSD/TRY
17,91 TL 0,54%
cardanoADA/TRY
9,48 TL 2,43%
solanaSOL/TRY
729,81 TL 2,29%
dogecoinDOGE/TRY
1,40 TL 6,26%
Bağlantıyı kopyala