Ödeme Sağlayıcısı BitPay, 1inch Network ile Ortaklık Kurdu

bitpay

BitPay, kullanıcılara birden fazla likidite kaynağında en iyi fırsatı sunma maksadıyla merkeziyetsiz platform 1inch ile ortaklık kurdu.

1inch Network, yaptığı duyuruda dünyanın en büyük Bitcoin (BTC) ve kripto varlık ödeme hizmeti sağlayıcısı BitPay ile ortaklığını duyurdu.

BitPay 1inch ile Entegre Oluyor

Kurulan bu ortaklık, BitPay cüzdan kullanıcılarının birden fazla likidite kaynağından 1inch’in tüm DEX işlevlerine erişmesini sağlayacak.

1inch’in platformdakilere sunduğu kripto takasları için kazançlı oranlardan yararlanan BitPay cüzdan kullanıcıları, diğer kripto varlıkları için BitPay Card, Apple Pay veya Google Pay kullanarak satın alınan Bitcoin ve Ethereum’ları swap yapabilir. Böylece 1inch Network’ün sunduğu en iyi oranlardan ve en hızlı işlemlerden faydalanabilirler.

Böylelikle BitPay müşterileri sorunsuz bir biçimde trade yapma fırsatına erişirler.

Ortaklık hakkında konuşan 1inch kurucu ortağı Sergej Kunz, özellikle DeFi’ın kitlesel benimsemeye doğru ilerlerken, mümkün olduğunca çok kullanıcıya erişim sunmanın önemli hale geldiğine söyledi.

“BitPay Wallet uygulaması, 1inch’in cazip oranlarından ve kullanıcı dostu swap sürecinden yararlanabilecek yeni kitlelere ulaşmamız için mükemmel bir fırsat”

BitPay’in CEO’su ve kurucu ortağı Stephen Pair, şirket müşterilerinin dApp’ler ve DeFi protokolleriyle giderek daha fazla ilgilenmeye başladığını belirtti. Bu sebeple 1inch entegrasyonun önemini vurguladı.

“BitPay Wallet uygulaması, kullanıcıların kriptoyu harcamasına, depolamasına ve yönetmesine olana tanır. 1inch desteği, kullanıcıların en iyi kripto swap oranlarını hızlı bir şekilde elde etmelerini sağlar”

BitPay kullanıcıları, Google Play Store ve Apple App Store’dan BitPay cüzdan uygulamasının en son sürümünü indirerek bu yeni özelliğe erişebilir.

Cem Yavuz

Cem Yavuz

2 Ekim 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cem Yavuz, ilköğretimi yine doğduğu şehirde tamamladı. Liseyi İstanbul’da okuyan Cem, tarihe olan ilgisi sebebiyle üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Tarih bölümünde tamamladı. Cem’in ilk iş deneyimi arşiv çalışmaları üzerine oldu. Bahçelievler Belediyesi’nin tapu arşivinde görev alan Cem, web siteleri için makale yazmaya ise 2014 yılında başladı. 2014 yılından beri aktif olarak onlarca farklı konuda makale kaleme aldı. Cem bu süreç içerisinde, birçok tanınmış markanın web sitesi içeriklerini de üretti. Cem üniversiteden mezun olmasının ardından farklı sektörlerde de çalıştı. Ünlü bir GSM operatörünün tanıtımı üzerine çeşitli görevlerde bulunan Cem, tekstil sektöründe de bir yıldan fazla çeşitli görevler yaptı. Cem, ilk olarak devlet okulunda tarih öğretmenliği stajını tamamladı. Daha sonra özel bir kuruluşta bir dönem tarih öğretmenliği de yaptı. Cem’in kripto para sektörüne girişi ise 2017 yılındaydı. Kripto paralarla tesadüfen tanışan Cem, Ethereum’u oldukça ilgi çekici bulmuş ve bu konuyu araştırma yoluna gitmişti. Çeşitli kripto para borsaları ve web siteleri için rehber içerikler kaleme aldı. Rehber içerikler daha çok kripto paraların tanıtımı üzerineydi. Ayrıca blockchain teknolojisi ve kripto para madenciliği hakkında da birçok bilgilendirici yazı kaleme aldı. Daha sonra çeşitli kripto para haber sitelerinde düzenli olarak yazarlık yapan Cem, şu anda Kriptomeda yayınlarından Coinkolik ve BTCHaber’de editör olarak görev yapıyor. Cem’in kripto paraların yanı sıra farklı ilgi alanları da bulunuyor. Tarih lisans eğitimini tamamlayan Cem, hala tarihle ilgilenmeyi sürdürüyor. Özellikle Ortaçağ Türk Tarihi konusunda oldukça ilgi duyan Cem, bir dönem yerel bir gazetede tarih ağırlıklı köşe yazıları da kaleme aldı. Cem’in hobileri arasında edebiyat, sinema ve spor önemli bir yer tutuyor. Özellikle Rus edebiyatına yoğun bir ilgisi olan Cem, modern klasiklerle de bir hayli ilgi duyuyor. Cem’in tarihi filmlere de büyük bir ilgisi söz konusu. Özellikle Ortaçağ’ı konu alan filmleri yakınen takip ediyor. Cem birçok spor branşını da takip ediyor. Futbol, basketbol ve tenis, Cem’in en çok takip ettiği spor branşları arasında yer alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
359.163,93 TL 0,02%
ethereumETH/TRY
24.619,80 TL 0,12%
tetherUSDT/TRY
18,50 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
18,50 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.251,20 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
8,76 TL 1,20%
binance-usdBUSD/TRY
18,50 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
8,04 TL 0,63%
solanaSOL/TRY
612,06 TL 2,99%
dogecoinDOGE/TRY
1,14 TL 2,21%
Bağlantıyı kopyala