bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,150.72 0.09%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,165.70 1.44%
bnb
BNB (BNB) $ 602.61 0.44%
solana
Solana (SOL) $ 154.05 0.43%
xrp
XRP (XRP) $ 0.548409 2.62%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.518332 1.98%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.157969 1.74%

OCC Kripto Para Yatırımcılarını İlgilendiren Adil Erişim Kuralını Askıya Aldı

occ kripto para yatirimcilarini ilgilendiren adil erisim kuralini askiya aldi 2

ABD Para Birimi Denetleyici Ofisi (OCC), OCC Eski Başkanı Brian Brooks’un tartışmalı “adil erişim” kuralını askıya aldı.

Dün ABD Para Birimi Denetleyici Ofisi (OCC), Brooks’un adil erişim bankacılık kuralını yeni yönetim inceleyene kadar askıya aldığını duyurdu. OCC, bir sonraki OCC başkanının kuralı inceleyeceğini belirtti.

Brooks’un adil erişim kuralı, bankaların siyasi, ideolojik veya diğer sebeplerle, müşterilere kredi verme gibi finansal hizmetler sağlamayı reddetmesini engellemeyi amaçlıyordu. Kuralda, kripto para birimleri doğrudan yer almasa da, bankalarla sorun yaşayan kripto para yatırımcıları için olumlu bir gelişme olarak değerlendirilmişti.

Federal kayıtlarda yer almayan kural, hep olumlu hem olumsuz eleştiriler aldı. Bazıları kuralın yerindeliğine vurgu yaparken bazıları ise “adil” olmaktan uzak olduğunu dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala