NYDIG Kurucusu Stevens: Volatil Olan Bitcoin (BTC) Değil, Fiat Para Birimleri

Abone Ol:google-news
0
05/02/2021

Varlık yönetimi şirketi New York Digital Investment Group (NYDIG) Kurucusu Ross Stevens, Bitcoin (BTC) hakkında konuştu. Stevens dikkat çekici bir yorumda bulunarak Bitcoin’in değil, fiat para birimlerinin volatil olduğunu söyledi.

Bir CryptoPotato haberine göre NYDIG kurucusu, MicroStrategy’nin merakla beklenen Bitcoin Eğitim Konferansı’nda (Bitcoin Educational Conference) konuşmacı olarak yer aldı. Bitcoin’in en çok hangi özelliğinin dikkatini çektiği sorusunun sorulması üzerine Stevens “volatil olmaması” şeklinde yanıtladı. Stevens konu ile ilgili şunları söyledi:

“Bitcoin volatil değil, fiat volatildir. Üniversite fiyatı itibari para biriminde değişkendir. Ancak Bitcoin’de giderek daha ucuz hale geliyor. Birinci sınıf gayrimenkulün fiyatı itibari para biriminde çok değişken ancak Bitcoin’de giderek daha ucuz hale geliyor.”

Paranın “teknoloji” olduğunu vurgulayan Stevens, tarih boyunca farklı türden para birimlerinin, biri diğerlerine hakim oluncaya kadar birlikte var olabildiğine dikkat çekti. Ona göre bu senaryo Bitcoin (BTC) için yeniden tekrarlanabilir.

NYDIG Hedefleri Hakkında Konuştu

Stevens, şirketin hedefleri hakkında da konuştu. Şirket, şu an 6 milyar dolar olan yönetimi altındaki varlık değerinin 2021 sonuna kadar 4 kat artacağını öngörüyor. Bu tahminin arkasında ise Bitcoin’e yönelik giderek artan kurumsal talep yer alıyor.

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.043 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 273.293,65 TL 1,46%
ethereum
Ethereum (ETH) 17.008,04 TL 4,44%
tether
Tether (USDT) 8,56 TL 0,17%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.504,74 TL 1,80%
cardano
Cardano (ADA) 10,01 TL 2,30%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,56 TL 0,56%
xrp
XRP (XRP) 4,90 TL 3,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,64 TL 2,67%
polkadot
Polkadot (DOT) 105,07 TL 3,15%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 8,56 TL 1,55%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap