bitcoinBTC/TRY
1.586.148,71 TL 0,82%
ethereumETH/TRY
91.146,83 TL 1,17%
tetherUSDT/TRY
31,11 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
11.622,14 TL 1,06%
solanaSOL/TRY
3.119,21 TL 3,47%
xrpXRP/TRY
16,54 TL 1,61%
staked-etherSTETH/TRY
91.054,83 TL 1,21%
usd-coinUSDC/TRY
31,08 TL 0,01%
cardanoADA/TRY
17,99 TL 1,79%
avalanche-2AVAX/TRY
1.117,33 TL 2,90%

Paylaş

Novogratz: Binance anlaşması kripto için ‘olumlu’

mike novogratz bitcoinde 30 bin dolari isaret etti2

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, Binance’in ABD’li yetkilileriyle yaptığı 4,3 milyar dolarlık anlaşmanın kripto sektörü için olumlu olduğunu ifade etti.

Galaxy Digital CEO’su Novogratz, yüksek profilli anlaşmanın endişeli yatırımcıları ve küresel borsa kullanıcılarını yatıştırması gerektiğini söyledi. Bloomberg’e konuşan Novogratz, “Pek çok açıdan riskten kurtuldular. İnsanlar, Binance ile işlem yapma konusunda endişeliydi. Artık endişelenecek çok daha az şey var” değerlendirmesinde bulundu.

Milyarder yatırımcı, Binance’in kapatılacağı ya da FTX’e benzer bir şekilde ‘insanların parasını çaldığı’ yönündeki endişelerin gerçek olmadığını dile getirdi. Novogratz, “Binance’in KYC protokollerinde ciddi ihlalleri söz konusu oldu. Bunları düzeltmek için çalıştılar, cezalarını ödediler ve yollarına devam ediyorlar. Binance ve kripto sektörü için olumlu olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Novogratz, borsalarla uğraşan büyük yatırım şirketlerinin yanı sıra geleneksel finans (TradFi) oyuncularının dikkat etmesi gereken hususlara değindi. Ana akım finansın son yıllarda düzenleyicilerin yanlış tarafında konumlandığı ifade etti. Ünlü yatırımcı, spot ETF başvuruları ve Bitcoin yarılanmasına dair beklentilerini de açıkladı. Bitcoin için iyi şeyler olduğuna vurgu yapan Novogratz, ETF onayının geleceğine inandığını söyledi.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala