Newegg, Shiba Inu (SHIB) Kabul Etmeye Başladı

newegg shiba inu shib kabul etmeye basladi

Kısa bir süre önce elektronik parakendecisi Newegg, ödeme seçenekleri arasına Shiba Inu’yu (SHIB) ekleyeceğini açıklamıştı. Son olarak Twitter üzerinden duyurusunu gerçekleştiren Newegg, Shiba Inu’yu kabul etmeye başladığını duyurdu.

Newegg Ödeme Seçeneklerine Shiba Inu’yu (SHIB) Ekledi

Kısa bir süre önce sizlerle BitPay’in desteklenen satıcılar için Shiba Inu ödemelerini etkinleştirdiğini ve kripto para birimine büyük bir benimseme baskısı sağladığını duyurmuştuk. BitPay ile ortaklaşa yürütülen bu işlem sonrası Newegg de bir süredir planladığı ödeme seçeneğini eklemiş oldu.

2014 yılında ödeme seçeneklerine ilk defa Bitcoin’i (BTC) ekleyen şirket, bu son seçenek ile birlikte toplamlada 12 farklı birimde ödemeleri kabul edecek.

newegg shiba inu shib kabul etmeye basladi 1

Son dönemde birçok platform tarafından listelenen meme kripto para Shiba Inu (SHIB), kurum ve kuruluşlar tarafından desteklenmeye de devam ediyor. AMC ve Newegg gibi küresel ve köklü şirketlerin bu tarz atılımları, kripto sektörüne daha fazla kitlelerin aşina olmasını sağlıyor. Bu da doğal olarak kripto para sektöründe artan bir piyasa hacmine neden oluyor.

Son olarak haberimizin yazımı itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre SHIB’in 0.00003511 dolardan fiyatlandığını belirtelim.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
464.662,17 TL 1,96%
ethereumETH/TRY
31.629,80 TL 2,10%
tetherUSDT/TRY
15,58 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,62 TL 0,32%
binance-coinBNB/TRY
4.664,99 TL 1,90%
xrpXRP/TRY
6,63 TL 1,29%
cardanoADA/TRY
8,75 TL 2,85%
solanaSOL/TRY
859,36 TL 2,05%
binance-usdBUSD/TRY
15,61 TL 0,06%
dogecoinDOGE/TRY
1,39 TL 0,57%
Bağlantıyı kopyala