New York City Belediye Başkanı Seçimlerinde Kripto Vaatleri!

new york city belediye baskani secimlerinde kripto vaatleri var

Kripto para birimleri ile ilgili ülkeler bazında çok fazla haber çıkmaya devam ediyor. Kripto paralar, belediye başkanı adaylarının seçim vaatlerinde de kendine yer buluyor. Şu sıralar New York City belediye başkanı koltuğu için kıyasıya bir rekabet var. Adaylardan Curtis Sliwa, seçim için kripto para kozunu oynadı.

Curtis Sliwa, seçildiği takdirde, seçmenlere, New York City’yi Amerika Birleşik Devletleri’nin en kripto-dostu şehri yapacağını söyledi.

new york city belediye baskani secimlerinde kripto vaatleri var 2

New York City Belediye Başkanı Adayından Kripto Planları

Adaylardan Curtis Sliwa, Twitter üzerinden seçim vaatlerini açıkladı. Sliwa’nın paylaşımına göre, eğer seçilirse, NYC sakinleri, vergilerini dijital varlıklar ile ödeyebilecek. Ayrıca Sliwa, daha fazla kripto para ATM’si sözü de verdi. Ek olarak, işletmelerin kripto para ödemeleri kabul etmesi için bazı teşvikler de verilecek.

İşte o tweet:


Sliwa’nın bu açıklaması Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto para birimlerinin artan popülaritesinin tam ortasında geldi. Artık birçok yerel yönetim yöneticisi, dijital paralara desteklerini dile getiriyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 393.719,76 TL 7,91%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.358,62 TL 9,90%
cardano
Cardano (ADA) 20,70 TL 12,32%
tether
Tether (USDT) 8,28 TL 0,54%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.598,05 TL 12,68%
xrp
XRP (XRP) 9,44 TL 17,81%
solana
Solana (SOL) 1.473,16 TL 12,69%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,15 TL 15,35%
polkadot
Polkadot (DOT) 239,90 TL 15,97%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,28 TL 0,10%
Copy link
Powered by Social Snap