Mike Novogratz, Sam Bankman-Fried Hakkında Konuştu

mike novogratz sam bankman fried hakkinda konustufgrfeg

FTX krizi, kripto sektörünü oldukça etkiledi. Genel olarak birçok isim bu konu hakkında değerlendirmelerde bulunmaya başladı. Son olarak Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried hakkında açıklamalarda bulundu.

Mike Novogratz’dan Sam Bankman-Fried Değerlendirmesi

Eski FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, bu hafta birçok tartışmalı kamuya çıkışının ardından eleştirildi. Mike Novogratz, New York Times’ın yıllık DealBook Zirvesi’nde Andrew Ross Sorkin ile yaptığı röportajla ilgili olarak Sam Bankman-Fried’e yönelik eleştiri yaptı. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried hayal gördüğünü söyledi.

mike novogratz sam bankman fried hakkinda konusturr

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz,, konu ile ilgili şu şekilde açıklama yaptı:

Avukatlarının onun konuşmasına izin vermesi biraz şaşırtıcı. İki röportajı izledikten sonra, akla sanrılı kelimesi gelmeye devam etti. Gerçek şu ki, Sam ve arkadaşları bir sahtekarlığı sürdürdüler. İnsanlardan para çaldı, insanlar hapse girmeli.

Ayrıca belirtmek gerekirse Novogratz, FTX çöküşünün sonuçlarının kripto paranın ötesine geçerek genel olarak tüm pazarlara yayılacağını söyledi. Ayrıca Bankman-Fried’in tek başına hareket ettiğini düşünmediğini de söyledi.   

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
429.924,35 TL 3,06%
ethereumETH/TRY
29.503,61 TL 3,30%
tetherUSDT/TRY
18,81 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.830,21 TL 0,39%
xrpXRP/TRY
7,45 TL 3,59%
binance-usdBUSD/TRY
18,79 TL 0,20%
cardanoADA/TRY
7,04 TL 3,76%
dogecoinDOGE/TRY
1,75 TL 5,50%
matic-networkMATIC/TRY
20,45 TL 5,32%
Bağlantıyı kopyala