bitcoinBTC/TRY
1.207.601,78 TL 4,86%
ethereumETH/TRY
63.917,23 TL 5,96%
tetherUSDT/TRY
28,91 TL 0,17%
bnbBNB/TRY
7.133,34 TL 2,75%
xrpXRP/TRY
17,91 TL 6,31%
solanaSOL/TRY
2.024,78 TL 4,65%
usd-coinUSDC/TRY
28,91 TL 0,16%
staked-etherSTETH/TRY
63.867,15 TL 5,95%
cardanoADA/TRY
15,86 TL 7,00%
dogecoinDOGE/TRY
2,74 TL 6,05%

Paylaş

Mike Novogratz: Kripto Dünyayı Yeniden Şekillendirecek

mike novogratz kripto dunyayi yeniden sekillendirecek1

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto endüstrisi ve Biden‘ın kararnamesi hakkında bir paylaşım yaptı. Kripto topluluğunun saygın ismi Novogratz, Twitter paylaşımlarında blockchain‘in potansiyelinden söz etti.

Novogratz, son düşüncelerini paylaştığı Tweet’inde “Kripto ve halka açık blockchain’ler dünyayı hayal bile edemeyeceğimiz şekillerde yeniden şekillendirecek.” dedi.

Ünlü CEO’nun paylaşımı ilgi ile karşılandı.

Mike Novogratz: Kripto Ekonomide ABD Liderliği İçin Pencere Açıldı

Fenomen iş insanı, kripto para endüstrisinin birçok üyesinin övdüğü ABD yönetiminin planını da değerlendirdi.

Kripto para için bir düzenleme adımı olan kararname için Novogratz “Hoş geldiniz katılımı” ifadesini kullandı. Novogratz, “Küresel kripto ekonomide ABD liderliği için pencere şimdi açıldı.” dedi.

Novogratz ayrıca kamu-özel sektör ortaklıklarının öneminin de altını çizdi.

Şirketinin Biden yönetimi ile birlikte çalışmaya hazır olduğunu sözlerine ekleyen Novogratz, kripto için “ABD’de gelişmesine ve dünya çapında demokratik değerlerle tutarlı bir şekilde gelişmesine izin veren bir çerçeve oluşturma fırsatına sahibiz.” dedi.

Ayrıca, 2022’de NFT‘lerin kripto paralardan daha iyi performans göstereceğini öne sürdü.

Hasan Selçuk Turan

Hasan Selçuk Turan

Hasan Selçuk 1991’de Ankara’da doğdu. İlköğretim ve lise sürecini tamamlayana kadar burada hayatına devam etti. Lise yıllarından itibaren bilim-teknoloji ve medyaya ilgi duydu. 2010’da Galatasaray Üniversitesi’nde Felsefe bölümüne başlayan Hasan Selçuk, buradaki eğitimi esnasında ilgilendiği alanlara yönelik adımlar attı. Ulusal çapta yayın yapan organlarda ilk yazılarını 2014’te yayımladı. 2015’te açık öğretim ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamladı. Felsefede en çok yoğunlaştığı filozoflar Descartes, Spinoza ve Kant oldu. Prof. Dr. Aliye Kovanlıkaya ile bu filozofların ‘hayal gücü/imagination’ yetisini ele alışlarını ortaya koyan bir Bitirme Ödevi çalışması yaptı. Galatasaray ve Mimar Sinan Üniversitelerinden çeşitli öğrenciler ve Dr. Alber Nahum ile “Spinoza Okuma Atölyesi”nde bulundu. Akademik eğitiminde derinleşmeyle beraber hobilerine zaman ayırmayı ve sosyal hayatı da ihmal etmedi. 2016’nın Kasım ayında öğrenciliği devam ederken medyada profesyonel olarak yer almaya başladı. Dergi editörü olarak çalıştı. İlgi alanları arasına tarihi de ekleyen Hasan Selçuk’un çalışmaları düzenli yayımlanır hale geldi. 2018’de üniversiteyi çift diploma ile bitirdi, Galatasaray Üniversitesi ve Sorbonne Üniversitesi Felsefe bölümlerinden mezun oldu. Aynı yıl tüm zamanların en çok okunan ve takip edilen yazarlarından Yuval Noah Harari ile röportaj yapan Türkiye’deki birkaç gazeteciden biri oldu. Medya ve iletişim üzerine bir kariyer hedefi tasarlayan Hasan Selçuk, sunuculuk ve yeni medya hakkında çeşitli eğitimler aldı. Blokzincir ve kripto varlık dünyasıyla 2019’da tanıştı. Bu zamanlamanın oldukça geç olduğunu fark ederek hızla konu hakkındaki kapsamlı kitapları ve makaleleri zihnine işledi. İnternet yayıncılığının olmazsa olmazları olan SEO, Doğru ve Güvenilir Bilgiye Erişim, E-Ticaret, Şikayet Süreçleri ve Sosyal Medya Uzmanlığı gibi konulardaki eksik bilgilerini tamamladı. 2021’de internet ortamında Dış Haberler Editörlüğü yaptı. Haber, röportaj ve özel dosya gibi işlerini çalıştığı kurumda yayımladı. Felsefi derinlik bulduğu hemen her şeyle ilgilenebilen, derinlemesine araştırma yapmayı ve analiz etmeyi seven Hasan Selçuk, 2022 Şubat’ta Kriptomeda’ya katıldı ve Nisan sonuna kadar Kriptomeda çatısı altındaki yayın kuruluşlarına içerik hazırladı. Hasan Selçuk’un geçmişteki çalışmalarının çoğunluğuna ve Kriptomeda’daki tüm çalışmalarına internetten erişilebiliyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala