Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum Topluluklarına Çağrıda Bulundu

mike novogratz bitcoin ve ethereum topluluklarina cagrida bulundu

Tanınmış bir yatırımcı ve Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) topluluklarına bir çağrıda bulundu. Mike Novogratz, çağrısında Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) topluluklarının aralarında çatışmayı bırakması gerektiğini belirtti.

Mike Novogratz, İki Büyük Kripto Topluluğunun Çatışmayı Bırakmasını İstiyor

Galaxy Digital CEO’su ve eski hedge fon yöneticisi Mike Novogratz, Twitter hesabı üzerinden son zamanlarda çatışan iki büyük kripto para birimi topluluğuna bir çağrıda bulundu. Piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimleri arasında yer alan Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kripto dünyasında büyük bir topluluk tarafından da destekleniyor. Nedendir bilinmez son zamanlarda bu iki büyük kripto para biriminin toplulukları bir savaş içerisinde. Konu hakkında Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum topluluklarına ateşkes çağrısında bulundu.

Twitter paylaşımında Mike Novogratz, kripto para birimi meraklıları arasında sıklıkla görülen kutuplaştırıcı zihniyeti sorguladı. Mike Novogratz paylaşımında hem Bitcoin hem de Ethereum’un kendi dijital varlıklarının geleceğine inana ve onlara önemli bir servet yatırmaya hazır olan güçlü topluluklara sahip olduğunu ifade etti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
561.060,15 TL 1,84%
ethereumETH/TRY
38.764,16 TL 1,21%
tetherUSDT/TRY
20,57 TL 0,28%
bnbBNB/TRY
6.326,82 TL 1,44%
usd-coinUSDC/TRY
20,56 TL 0,31%
xrpXRP/TRY
10,56 TL 1,24%
cardanoADA/TRY
7,71 TL 1,43%
staked-etherSTETH/TRY
38.770,13 TL 1,11%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,93%
matic-networkMATIC/TRY
18,42 TL 0,87%
Bağlantıyı kopyala