Mike McGlone’dan Bitcoin Fiyatı Açıklaması

mike mcglonedan bitcoin fiyati aciklamasi

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin hakkında yeni fiyat tahmininde bulundu. Mike McGlone’a göre Bitcoin 2025 yılına kadar 100.000 dolardan işlem görecek.

Mike McGlone’a Göre 2025 Yılında Bitcoin 100.000 Dolara Ulaşacak

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, yüksek enflasyon ile karakterize edilen mevcut makroekonomik ortam sona erdiğinde Bitcoin’in 2025 yılına kadar 100.000 dolardan işlem göreceğini savundu. McGlone yaptığı açıklamada, Bitcoin’in ralliyi tetiklemesinin artan benimseme ve talebe bağlı olacağını belirtti.

McGlone açıklamasında, “Bitcoin benim için 1000.000 dolara ulaşması an meselesi. Temel gerçek şu ki, bunun tersine dönmesini beklemiyorsanız, benimseme ve talep artıyor, ki bunu düşünmüyorum. Bu anlamda Bitcoin’in yeniden değerlenmesi sadece bir zaman meselesi.” ifadesini kullandı.

mike mcglonedan bitcoin fiyati aciklamasi 2

Bitcoin ve genel olarak kripto para birimlerinin mevcut ortamda tüm varlık sınıfları arasında muhtemelen en üst sıralarda yer alacağını belirtti. McGlone’a göre, kripto para birimleri en hızlı büyüyen teknolojiye sahip oldukları için ek bir avantaj sağlıyor. Mike McGlone ayrıca, Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerinde yaşanacak olan artışın, ABD Merkez Bankası’nın (Fed) politikalarıyla da yakından alakalı. Mevcut ekonomik koşullarının sona ermesiyle birlikte kripto para birimlerinin değerinin artması hızlanacak.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
554.439,25 TL 0,53%
ethereumETH/TRY
38.078,16 TL 1,23%
tetherUSDT/TRY
19,99 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
6.245,19 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
19,99 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
10,39 TL 8,20%
cardanoADA/TRY
7,56 TL 0,49%
staked-etherSTETH/TRY
38.046,97 TL 1,08%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 0,74%
solanaSOL/TRY
422,08 TL 3,98%
Bağlantıyı kopyala