bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,364.24 1.59%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,088.13 0.83%
bnb
BNB (BNB) $ 561.21 2.16%
solana
Solana (SOL) $ 145.21 3.73%
xrp
XRP (XRP) $ 0.506408 0.84%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.471719 4.15%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153622 2.13%

MicroStrategy CEO’su Saylor: Birikim Yapmak İstiyorsanız Bitcoin Satın Alın

microstrategy ceosu saylor birikim yapmak istiyorsaniz bitcoin satin alin

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, birikim yapmak isteyenler için Bitcoin’i önerdi.

Saylor bugün CNBC’nin Squawk Box programına katıldı. Programda Bitcoin hakkında konuşan Saylor, varlığı bir ödeme aracı olarak kullanılmasının anlamsız olduğunu, bunun yerine bir yatırım aracı olarak değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Saylor konu hakkında şunları söyledi:

“Bitcoin bir mülktür, güvence değildir. Daha bunu tartışmaya başlamadan önce, yönetim kurulunun her üyesine Bitcoin varlıklarımın tam kapsamını yeterince açıklamak için büyük çaba sarf ettiğime emin olabilirsiniz.”

Saylor, birikim yapmak isteyenlere ise Bitcoin’i önerdi. Saylor şu ifadeleri kaydetti:

“Günün birinde 7-8 milyar insanın telefonlarında dijital altın olduğu ve bunu hayat birikimlerini saklamak için kullandıklarını göreceğiz.

Önümüzdeki on yıl için paranızdan tasarruf etmek istiyorsanız, tek bir işlem yapmanız mantıklıdır. Tüm paranızı Bitcoin’e koyun ve on yıl artmasını bekleyin.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala