MicroStrategy, 2023’te Bitcoin Lightning Çözümleri Sunmayı Planlıyor

microstrategy 2023te bitcoin lightning cozumleri sunmayi planliyorasd

Yaptığı Bitcoin (BTC) alımlarıyla adından sıkça söz ettiren şirketlerin başında MicroStrategy geliyor. Kısa süre önce şirket, bu alımlarına bir yenisini daha ekledi. MicroStrategy, 2.501 BTC satın aldığını açıkladı. Son olarak MicroStrategy, 2023 yılında Bitcoin Lightning Network destekli yazılım ve çözüm hizmetlerini piyasaya sürmeyi planlıyor.

MicroStrategy, 2023’te Bitcoin Lightning Çözümlerini Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

MicroStrategy tarafından hamleler gelmeye başladı. Şirket, önce 2.500 adet BTC alımı yaptığını açıkladı. Hemen ardından MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, Bitcoin Lightning Network hakkında konuştu.

microstrategy 2023te bitcoin lightning cozumleri sunmayi planliyorasff

MicroStrategy yönetim kurulu başkanı Michael Saylor, baş pazarlama görevlilerinin potansiyel olarak Lightning Network’ü müşterileri teşvik etmek için kullanabileceklerini açıkladı.

Konunun detaylarına inmek gerekirse Bitcoin için bir ödeme protokolü ve ağ yapısı olan Lightning Network, teknoloji şirketlerinin ilgisini hızlı bir şekilde çekmeye başladığını söyleyebiliriz.

Son olarak belirtmek gerekirse Saylor, Lightning Network‘ü müşteri teşviklerinde kullanabileceklerini de belirtti. MicroStrategy bu teknoloji konusunda ekibini güçlendirmek ve daha fazla potansiyeli yakalamak istiyor. Saylor, şirketinin kurumsal pazarlamayı desteklemek amacıyla Lightning çözümlerine odaklandığını belirtti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
437.243,77 TL 0,82%
ethereumETH/TRY
30.042,54 TL 0,06%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.801,70 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
7,76 TL 0,32%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
7,29 TL 1,62%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 2,81%
matic-networkMATIC/TRY
21,63 TL 0,11%
Bağlantıyı kopyala