bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,845.37 3.86%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,097.53 2.09%
bnb
BNB (BNB) $ 560.63 3.15%
solana
Solana (SOL) $ 144.06 7.47%
xrp
XRP (XRP) $ 0.500274 1.27%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.473334 6.08%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152487 3.70%

Miami Belediyesi İnternet Sitesine Bitcoin (BTC) White Paper’ı Yüklendi

miami belediye baskani francis suarez sehrin websitesine bitcoin btc whitepaperini yukledi

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, şehrin internet sitesine Bitcoin (BTC) white paper’ının eklendiğini duyurdu.

Bir CoinDesk haberine göre Çarşamba günü, Miami şehrinin internet sitesine Bitcoin (BTC) whitepaper’ı yüklendi. Böylece şehir, giderek çoğalan “Bitcoin white paper’ına ev sahipliği yapan hükümetler ve şirketler” listesine katıldı.

Bitcoin yanlısı belediye başkanı Francis Suarez, olayı attığı bir tweet ile duyurdu. Miami’nin “Satoshi’nin white paper’ına ev sahipliği yapan ilk belediye hükümeti” olduğunu ileri süren Suarez, “Miami’yi kripto para yenilikleri için bir merkez haline getirme” konusundaki duyarlılığını bir kez daha vurguladı. Suarez geçtiğimiz haftalarda şehrin rezervlerinin bir kısmını Bitcoin’e tahsis etmeyi düşündüğünü açıklamış ve oldukça olumlu tepkiler almıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala