MEXC Global, Kredi Kartlarıyla Kripto Satın Almayı Sağlayacak

mexc global kredi kartlariyla kripto satin almayi saglayacak

Kripto paraların daha fazla kişi tarafından benimsenmesi ve kullanılması için birçok kripto şirketi çalışmalar yürütmeye başladı. Bu kez Singapur merkezli kripto para borsası MEXC Global, konuya ilişkin yeni özelliğini kullanıma sunuyor.

MEXC Global, Visa ve MasterCard ile Kripto Satın Almayı Sağlayacak

Kripto para borsası MEXC Global, Visa ve MasterCard kartlarıyla kullanıcıların kripto satın almasını sağlayacağını açıkladı. MEXC Global, bu kartlarla fiat para ile kripto para satın alımını kolaylaştıracak.

MEXC Global kullanıcıları, tek bir işlemde banka ve kredi kartlarıyla 5.000 dolara kadar kripto para satın alabilecek.

MEXC Global ekibi, şirketin 30 Haziran 2022 tarihinden itibaren fiat-kripto ödemelerini desteklemeye başladığını belirtmişti.

MEXC Global Ödeme Başkanı Anthony Guo, dünya çapında kripto kabulünün artması için bu tür entegrasyonların önemli olduğunu dile getirerek şunları söyledi:

MEXC Global, Visa ve MasterCard ile doğrudan kripto satın alımını mümkün kılarak, kullanıcılara daha hızlı, basit ve daha bağlantılı bir deneyim sunuyor. Kullanıcıların itibari paralarını kripto varlıklarına dönüştürmesini kolaylaştırıyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse, geçtiğimiz mart ayında ElrondMEXC Global ile stratejik ortaklık kurduğunu duyurmuştu.

Yapılan ortaklık ile birlikte MEXC Global, Elrond ekosistemindeki projeleri rehberlik, finansman ve ABD dahil 200’den fazla ülkede yeni pazarlara erişim ile destekleyeceğini açıklamıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
382.355,76 TL 7,33%
ethereumETH/TRY
29.502,47 TL 10,64%
tetherUSDT/TRY
18,08 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
18,06 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
5.158,71 TL 2,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,12 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,05%
cardanoADA/TRY
8,34 TL 6,87%
solanaSOL/TRY
663,78 TL 4,03%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,35%
Bağlantıyı kopyala