Messari, 300 Milyon Dolarlık Değerlemeye Ulaşmak İstiyor

messari 300 milyon dolarlik degerlemeye ulasmak istiyor

Kripto para odaklı birçok şirket gelişmek ve büyümek için yeni yatırımlar almaya devam ediyor. Kripto bilgi ve veri hizmetleri şirketi Messari de bunlardan biri. Messari, 300 milyon dolarlık bir değerlemeyle yeni finansman sağlamayı planlıyor. 

Messari, Yatırım Çalışmalarına Devam Ediyor

Kripto bilgi ve veri hizmetleri şirketi Messari, yeni finansman turu düzenlemeyi planlıyor. Düzenlenecek finansman turunda Messari, 35 milyon dolarlık yatırım almak istiyor. Böylece şirketin toplam değerlemesinin 300 milyon dolar olması planlanıyor.

messari 300 milyon dolarlik degerlemeye ulasmak istiyor

Messari’nin kurucusu ve CEO’su Ryan Selkis, Twitter üzerinden yatırım hakkında detaylı yorum yapmak istemediğini bildirdi. Selkis, şunları paylaştı:

Messari tarafından bu Eylül’de düzenlenecek! O zaman paylaşacak daha çok haber olacak.

Selkis sözlerine şöyle devam etti:

Sıfır net işletimi 130 kişiye ölçeklendirdik, Temmuz ayında rekor kırdık. Kripto piyasasına şeffaflık ve kurumsal düzeyde veri aracı getirmek için 35 milyon dolarlık yatırım arıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde Messarikripto para toplama istihbarat veritabanı Dove Metrics’in satın alındığını açıklamıştı. Messari’nin pazar istihbaratlarından sorumlu başkan yardımcısı Eric Turner, satın alma sürecini şirketin “sektörde daha fazla şeffaflık yaratma” hedefinin bir parçası olarak tanımlamıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.821,91 TL 0,19%
ethereumETH/TRY
25.412,05 TL 0,92%
tetherUSDT/TRY
18,57 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.485,48 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
18,59 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
9,21 TL 2,42%
binance-usdBUSD/TRY
18,59 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
8,05 TL 0,04%
solanaSOL/TRY
632,65 TL 0,34%
dogecoinDOGE/TRY
1,22 TL 0,44%
Bağlantıyı kopyala