Max Keiser Türkiye’ye Seslendi: Alabildiğiniz Kadar Bitcoin Alın

max keiser turkiyeye seslendi alabildiginiz kadar bitcoin alin

Ünlü finansal haber ve analiz programı Keiser Report, yeni bölümünde Türkiye’deki finansal durumu ele aldı.

Türkiye’de yoğun altın alımının fiat para üzerinde baskı oluşturduğuna dikkat çekilen programda Türklere “Bitcoin alın” tavsiyesinde bulunuldu. Türkiye’de agresif altın alımı olduğunu vurgulayan Keiser “Türklerin Bitcoin’i keşfetmesini bekleyin” dedi ve şunları söyledi:

“Alabildiğiniz kadar Bitcoin satın alın. IMF ile masaya oturduğunuzda cebinizde olabildiğince Bitcoin olsun. Yoksa perişan olacaksınız.”

Tüm Dünyaya Çağrıda Bulundu

Aynı tavsiyeyi tüm dünya ülkelerine yaptığını vurgulayan Keiser, “Büyük Sıfırlama”dan bahsetti. Büyük Sıfırlama fikrinin IMF tarafından konuşulduğunu ve sıfırlamanın altın veya altın mülkiyeti ile gerçekleşeceğini belirtti:

“Bu uyarıyı Türkiye’ye ve diğer tüm ülkelere söyleyebilirim: IMF ile masaya oturduğunuzda, arka cebinizde olabildiğince çok Bitcoin bulunsun, yoksa perişan olacaksınız.”

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
317.513,30 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
24.028,98 TL 1,21%
tetherUSDT/TRY
18,66 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.445,45 TL 1,47%
usd-coinUSDC/TRY
18,64 TL 0,02%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
7,34 TL 1,30%
dogecoinDOGE/TRY
1,89 TL 2,43%
cardanoADA/TRY
5,97 TL 1,81%
matic-networkMATIC/TRY
17,32 TL 2,23%
Bağlantıyı kopyala