bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,913.12 2.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,065.11 1.66%
bnb
BNB (BNB) $ 557.80 1.21%
solana
Solana (SOL) $ 142.37 1.88%
xrp
XRP (XRP) $ 0.518754 3.04%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.481814 1.87%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152726 0.43%

Max Keiser: Arz Krizi Bitcoin (BTC) Fiyatını Yukarı Taşıyacak

max keiser arz krizi bitcoin btc fiyatini yukari tasiyacak

Popüler kripto para yorumcusu ve Bitcoin (BTC) boğası Max Keiser, Bitcoin’i bir arz krizinin beklediğini ve bunun lider kripto para birimini tüm zamanların en yüksek seviyesine taşıyabileceğini söyledi.

Bir Take the Orange Pill röportajında konuşan Keiser, büyük kurumsal şirketlerin Bitcoin’e büyük miktarlarda fonlar yatıracağını öngörüyor. Arzın azalması ile finansal kurumların Bitcoin’e daha fazla yöneleceğini söyleyen yorumcu, bunun başka bir fiyat artışı ile sonuçlanabileceğini düşünüyor.

Bitcoin (BTC) piyasasının, sadece birkaç sene içinde sahte hacimli bir piyasadan gerçek hacimli bir piyasaya dönüştüğü söyleyen Keiser, yatırımcıların içindeki bu arz karmaşasının kripto paranın büyümesine yardımcı olduğunu söyledi.

Bitcoin’e (BTC) Devasa Fonlar Akacak

Ünlü yorumcu, Michael Saylor gibi bir yatırımcının veya bir şirket veya finans kuruluşunun gelerek, 10 milyar veya 20 milyar dolarlık bir alım yapacağını ve bu alım ile birlikte insanların arzın yetersiz olduğunu fark edeceklerini düşünüyor. Keiser ayrıca, finansal kurumların yaptığı büyük alımlar ile Bitcoin’in kısa süre içinde dikkat çekici yükselişler yaşayabileceği konusunda uyardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala