Mawson Infrastructure Group, 17.352 Adet ASIC Madencilik Cihazı Satın Aldığını Duyurdu

ASIC

Mawson Infrastructure Group Inc 17.352 adet madencilik cihazı satın aldığını açıkladı.

Bitcoin (BTC) madenciliği ve dijital varlık yönetimi genelinde çeşitli operasyonlara sahip bir dijital altyapı sağlayıcısı olan Mawson Infrastructure Group Inc, Canaan’ın en yeni nesi ASIC Bitcoin madencilik cihazlarından 17.352 adet satın aldığını duyurdu. Böylelikle Mawson, mevcut operasyonlarına 1.5EH’ten fazla ekledi.

Satın alınan ek 17.352 yeni nesil Avalon A1166 ve A1246 Bitcoin madencileri, 2021 ve 2022’de Mawson’ın ABD ve Avustralya operasyonlarında konuşlandırılacak.

Mawson CEO’su ve Kurucusu James Manning konuyla ilgili olarak şunları dile getirdi:

“Bugüne kadar harika bir ortak olan Canaan ile başka bir büyük sipariş için sözleşme imzaladığımız için çok mutluyuz. Canaan cihazları zamanında teslim etti. Tedarikin güvence altına alınması zorlaştığından ortaklığımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz. ABD ve Avustralya’daki kapsamlı enerji altyapımızla birleştiğinde, bu birimleri 2021’in sonlarında ve 2022’nin başlarında çevrimiçi hale getirmeyi dört gözle bekliyoruz. CY21 hedefi 2000 PH ve CY22 hedefi 5000 PH’dir. Zamanında geldiğinde hissedarlar ile daha fazla donanım satın alma konusunda konuşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz”

Cem Yavuz

Cem Yavuz

2 Ekim 1992 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Cem Yavuz, ilköğretimi yine doğduğu şehirde tamamladı. Liseyi İstanbul’da okuyan Cem, tarihe olan ilgisi sebebiyle üniversite eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin Tarih bölümünde tamamladı. Cem’in ilk iş deneyimi arşiv çalışmaları üzerine oldu. Bahçelievler Belediyesi’nin tapu arşivinde görev alan Cem, web siteleri için makale yazmaya ise 2014 yılında başladı. 2014 yılından beri aktif olarak onlarca farklı konuda makale kaleme aldı. Cem bu süreç içerisinde, birçok tanınmış markanın web sitesi içeriklerini de üretti. Cem üniversiteden mezun olmasının ardından farklı sektörlerde de çalıştı. Ünlü bir GSM operatörünün tanıtımı üzerine çeşitli görevlerde bulunan Cem, tekstil sektöründe de bir yıldan fazla çeşitli görevler yaptı. Cem, ilk olarak devlet okulunda tarih öğretmenliği stajını tamamladı. Daha sonra özel bir kuruluşta bir dönem tarih öğretmenliği de yaptı. Cem’in kripto para sektörüne girişi ise 2017 yılındaydı. Kripto paralarla tesadüfen tanışan Cem, Ethereum’u oldukça ilgi çekici bulmuş ve bu konuyu araştırma yoluna gitmişti. Çeşitli kripto para borsaları ve web siteleri için rehber içerikler kaleme aldı. Rehber içerikler daha çok kripto paraların tanıtımı üzerineydi. Ayrıca blockchain teknolojisi ve kripto para madenciliği hakkında da birçok bilgilendirici yazı kaleme aldı. Daha sonra çeşitli kripto para haber sitelerinde düzenli olarak yazarlık yapan Cem, şu anda Kriptomeda yayınlarından Coinkolik ve BTCHaber’de editör olarak görev yapıyor. Cem’in kripto paraların yanı sıra farklı ilgi alanları da bulunuyor. Tarih lisans eğitimini tamamlayan Cem, hala tarihle ilgilenmeyi sürdürüyor. Özellikle Ortaçağ Türk Tarihi konusunda oldukça ilgi duyan Cem, bir dönem yerel bir gazetede tarih ağırlıklı köşe yazıları da kaleme aldı. Cem’in hobileri arasında edebiyat, sinema ve spor önemli bir yer tutuyor. Özellikle Rus edebiyatına yoğun bir ilgisi olan Cem, modern klasiklerle de bir hayli ilgi duyuyor. Cem’in tarihi filmlere de büyük bir ilgisi söz konusu. Özellikle Ortaçağ’ı konu alan filmleri yakınen takip ediyor. Cem birçok spor branşını da takip ediyor. Futbol, basketbol ve tenis, Cem’in en çok takip ettiği spor branşları arasında yer alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 406.190,61 TL 0,45%
ethereum
Ethereum (ETH) 30.102,78 TL 2,05%
cardano
Cardano (ADA) 20,52 TL 1,95%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,22%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.574,43 TL 2,00%
xrp
XRP (XRP) 9,29 TL 1,89%
solana
Solana (SOL) 1.260,14 TL 5,85%
polkadot
Polkadot (DOT) 309,51 TL 2,07%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,17 TL 4,65%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,05%
Copy link
Powered by Social Snap