Matrixport, 100 Milyon Dolarlık Fon Sağlamayı Hedefliyor

matrixport 100 milyon dolarlik fon saglamayi hedefliyora

Kripto para sektöründe birçok şirket finansman turlarında önemli gelirler elde ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre; Kripto finansal hizmetler şirketi Matrixport, bir buçuk milyar dolarlık bir değerlemeyle yüz milyon dolarlık bir fon sağlamayı planlıyor.

Matrixport, 100 Milyon Dolarlık Fon Sağlamayı Planlıyor

Projeler, aldıkları destekle ve girişimleriyle sonraki boğa döngüsüne hazırlık yapıyor. Bu projelerden birisi olan Matrixport, 1.5 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaşmayı ve 100 milyon dolarlık bir fon sağlamayı hedefliyor.

26092018 yatirim fonu

kripto finansal hizmetler şirketi Matrixport, 1.5 milyar dolarlık bir değerlemeyle 100 milyon dolarlık fon sağlamayı hedefliyor . Başlangıç, bu yılın başlarında 1 milyar dolarlık bir değerleme elde etmek istiyordu. En son Ağustos 2021’de C Serisi bağış toplama turunda 1 milyar dolarlık bir değerlemeyle 100 milyon dolar topladı.

Matrixport’un halkla ilişkiler başkanı Ross Gan, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Matrixport, normal iş akışının bir parçası olarak yatırımcılar da dahil olmak üzere kilit paydaşlarla rutin olarak ilişki kurar Finansman turunun diğer yarısında katılımcılarla benzer koşullar üzerinde çalışmaktan heyecan duyuyoruz ve sabırsızlıkla bekliyoruz. Finansman taahhütleri, son endüstri gelişmeleriyle yeni fırsatları yakalama yeteneğimize olan güveni temsil ediyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
319.333,96 TL 1,41%
ethereumETH/TRY
23.854,58 TL 3,13%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.437,19 TL 0,40%
usd-coinUSDC/TRY
18,66 TL 0,22%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
7,30 TL 0,41%
dogecoinDOGE/TRY
1,95 TL 4,55%
cardanoADA/TRY
6,03 TL 1,25%
matic-networkMATIC/TRY
17,16 TL 1,86%
Bağlantıyı kopyala