Mark Zuckerberg’in Kardeşinden Shiba Inu Yorumu

Ardindan Tesla CEOsu Elon Muskin tavsiyesini kanalize ederek izleyicilerine kripto paralariyla biraz eğlenmelerini ancak çiftliklerini meme paralarina yatirmamalarini tavsiye etti.

Kendi YouTube kanalı üzerinden bazı konuları inceleyerek yorumlayan Randi Zuckerberg, bu sefer de Shiba Inu (SHIB) konu aldı. Videosunda token’ın ana akım haline geldiğini iddia eden Randi “Dogecoin katili” olarak anılan Shiba Inu‘nun şaşırtıcı başarısına ağırlık verdi.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) arasındaki rekabete rağmen, bu meme kriptoların her ikisine de yer olduğuna inanan Randi şunları kaydetti:

Bunlardan birine dahi yer olduğunu bile bilmiyordum lakin görünüşe göre iki kişilik yer varmış.

mark zuckerbergin kardesinden shiba inu yorumu

Mark Zuckerberg’in Kardeşi Kriptoya İlgili

Aynı zamanda eski Facebook sözcüsü olan Randi, Dogelon Mars da dahil olmak üzere meme token’ların sayısız yan ürününden de bahsetti. Ardından, Tesla’nın CEO’su Elon Musk’ın hareketleri ile varlık ve birikimlerini bu kriptolara bilinçsiz bir şekilde yatırılmamasını tavsiye etti.

Bu noktada Randi Zuckerberg‘ün kripto konusunda sadece SHIB’e odaklanmadığını belirtmekte fayda var. Şayet Randi YouTube kanalında bir çok konuya parmak basmış durumda. Bunlardan bazıları NFT, Ethereum, MiamiCoin ve GAS ücretlerini içeriyor.

Kardeşi Mark’ın yakın zamanda şirketini Meta olarak güncellemesi sonrası Randi’nin Metaverse üzerine bir içerik üretmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 492.965,96 TL 0,73%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.769,10 TL 0,60%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,02%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.128,41 TL 3,35%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,30%
cardano
Cardano (ADA) 13,90 TL 2,73%
solana
Solana (SOL) 1.265,76 TL 2,31%
xrp
XRP (XRP) 8,27 TL 0,66%
terra-luna
Terra (LUNA) 846,74 TL 3,66%
polkadot
Polkadot (DOT) 248,21 TL 2,68%
Bağlantıyı kopyala