bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,448.27 4.60%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,088.35 5.21%
bnb
BNB (BNB) $ 554.88 5.58%
solana
Solana (SOL) $ 140.01 4.47%
xrp
XRP (XRP) $ 0.493141 7.85%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.461587 6.74%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.15453 7.38%

Marathon Digital’den Signature Bank Açıklaması

marathon digitalden signature bank aciklamasi

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik şirketlerinden birisi olan Marathon Digital cephesinden yeni bir açıklama geldi. Marathon Digital, son dönemde iflas eden bankalardan birisi olan Signature Bank hakkında yeni bir açıklamada bulundu. Marathon Digital açıklamasında, Signature Bank’ta tutulan varlıklarına değindi.

Marathon Digital, Signature Bank Varlıklarına Değindi

Bitcoin madencilik şirketlerinden birisi olan Marathon Digital, kısa bir süre önce devlet düzenleyicileri tarafından kapatılmış olan Signature Bank hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Marathon Digital açıklamasında Signature Bank’ta tutulan 142 milyon dolarlık varlığa erişebildiklerini belirtti.

marathon digitalden signature bank aciklamasi 2

Şirket açıklamasında hazine yönetimi sayesinde fonlara erişiminin olduğunu ve söz konusu tüm faturaların “işlerin normal seyrinde” ödendiğini belirtti. Marathon Digital bununla birlikte 11.000’in üzerinde Bitcoin’e sahip. Bu nedenle şirket, “geleneksel bankacılık sisteminin ötesine geçmiş olan yeni bir finansal opsiyona sahip olduğunu” belirtti.

Şirket açıklamasında ayrıca yine geçtiğimiz günlerde kapatılmış olan Silicon Valley Bank’ta herhangi bir varlığının olmadığını dile getirdi. Amerika Birleşik Devletleri federal banka düzenleyicileri, Silicon Valley Bank ve Signature Bank müşteri mevduatlarının tam iade edileceğinin garantisini verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala