bitcoinBTC/TRY
1.095.278,88 TL 0,31%
ethereumETH/TRY
58.737,47 TL 1,07%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.594,58 TL 0,69%
xrpXRP/TRY
17,56 TL 0,81%
solanaSOL/TRY
1.740,62 TL 2,61%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,03%
staked-etherSTETH/TRY
58.730,24 TL 1,14%
cardanoADA/TRY
10,98 TL 1,34%
dogecoinDOGE/TRY
2,35 TL 0,89%

Paylaş

Manchester United’da Teknik Direktör Krizi Ve C. Ronaldo | Emre Özcan & Erman Yaşar | Muhtemel 11

Emre Özcan ve Erman Yaşar’ın eğlenceli sunumuyla Muhtemel 11’de bu hafta Dünya Kupası ve Cristiano Ronaldo konuları ele alındı.

Nelerden Bahsedildi?

Doğaçlama sohbet edilen programda Dünya Kupası maçları konuşuldu. Ekvator ve Katar arasında yaşana skandalı değerlendiren ikili, yeşillerin devreye girmesiyle olayların yön değiştirdiğini değerlendirdi.

Cristiano Ronaldo’nun durumunu iyi görmediğini belirten Erman Yaşar, Ronaldo’nun Messi hayranlığını da eleştirdi. Yaşar ayrıca, Ronaldo’nun rotasyon oyuncusuna çevrilme sürecini mantıklı bulduğunu vurguladı.

“Programı Terk Ederim”

Emre Özcan ve Erman Yaşar sohbetinde bir iddialaşma yaşandı. “Arsenal ile Manchester United arasında 11 puan fark varsa bu programı terk eder giderim” diyen Yaşar, iki takım arasındaki puan farkının 11 olması üzerine stüdyoyu terk ederek reji kısmında oturdu.

Programın devamında Arjantin ve Portekiz ile ilgili teoriler konuşuldu.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala