bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,992.95 0.05%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,123.36 0.73%
bnb
BNB (BNB) $ 580.86 0.21%
solana
Solana (SOL) $ 173.45 0.73%
xrp
XRP (XRP) $ 0.522032 0.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.480196 0.41%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.154135 1.12%

Magic Eden CEO’su Jack Lu’dan NFT Açıklaması

magic eden web3 yatirim magic eden ceosu jack ludan nft aciklamasisdapmak icin girisim baslatti

NFT sektörü her geçen gün hızlı bir şekilde geliştme göstermeye devam ediyor. Son olarak çıkan haberlere göre Magic Eden CEO’su Jack Lu NFT kavramı hakkında açıklamalarda bulundu. Solana tabanlı NFT pazar yeri Magic Eden, NFT’ler için yaratıcı telif hakları sorunuyla uğraşıyor.

Magic Eden CEO’su Jack Lu NFT Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Magic Eden’in kurucu ortağı ve CEO’su Jack Lu, telif ücretlerini zorlu, teknolojik bir düzeyde uygulayacak yeni bir NFT standardını savundu. Lu; bazı insanlar gerçekten egemen mülkiyet istediğini, bazı insanların ise telif hakkı uygulaması veya yeni iş modelleri aradığını belirtti.

Magic Eden’in kurucu ortağı ve CEO’su Jack Lu konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dürüst olmak gerekirse, yeni bir ismin oldukça yararlı olabileceğini düşünüyorum. Dijital koleksiyonlar steğe bağlı telif hakkı NFT’leri dalgası bir form olurdu ve bu telif hakkı zorlayıcı koleksiyonlar başka olurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala