LUNA Coin’in Düşüşünü Duydunuz Mu? 

Siz Ne Dersiniz programının yeni bölümünde bu hafta BTCHaber TV olarak insanlara Beşiktaş’te sokak röportajımızda insanlara, LUNA hakkındaki düşüncelerini sorduk.

İnsanların Luna Hakkındaki Düşünceleri

Sokak röportajımızın bu bölümünde Saimcan ile Beşiktaş’ta sokaklarında insanların, LUNA hakkında düşüncelerini sordukRöportaj veren kişilerden biri şu şekilde konuştu:

Genel olarak piyasalarda düşüş yaşandığını biliyorum. fakat genel anlamda kripto para piyasası hakkında pek fazla bilgiye sahip değilim. Ayrıca belirtmem gerekirse herhangi bir yatırımım da şu anda yok. Çünkü yatırım yapacak bir param yok.

Röportaj veren kişilerden bir başka kişi ise şu şekilde konuştu:

LUNA’yı hiç duymadım ama sosyal medya da görmüştüm birkaç kez. Tabii ki altcoinlere falan hakim değilim ama az çok ne olduklarını biliyorum. Bunun yanında yatırım yapmıyorum. En çok ismini duyduğum kripto para birimleri ise Bitcoin ve Ethereum. Bunun yanında şöyle diyebilirim her şey zirveye ulaştığında illaki bir düşüş yaşıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
314.125,02 TL 0,81%
ethereumETH/TRY
23.035,68 TL 1,55%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.300,31 TL 1,47%
usd-coinUSDC/TRY
18,62 TL 0,12%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
7,15 TL 1,14%
dogecoinDOGE/TRY
1,80 TL 4,14%
cardanoADA/TRY
5,82 TL 1,50%
matic-networkMATIC/TRY
16,57 TL 2,16%
Bağlantıyı kopyala