Lido Finance, Şimdiye Kadarki En Büyük Günlük Hisse Girişini Bildirdi

lido finance simdiye kadarki en buyuk gunluk hisse girisini bildirdi

Ethereum’un Shanghai yükseltmesi öncesinde çeşitli platformlarda staking hareketleri görmeye başladık. Ethereum Shanghai yükseltmesi öncesinde, Lido Finance üzerinde şimdiye kadarki en büyük günlük hisse girişi bildirildi. Yapılan açıklamada, Lido Finance’e 150.000 Ethereum stake edildi.

Lido Finance’e 150.000 Ethereum Transferi

Merkezi olmayan finans (DeFi) staking platformu olarak öne çıkan Lido Finance, şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük günlük hisse girişini duyurdu. Lido Finance, bu dönüm noktasına, Tron Blockchain ağının da kurucusu olan Justin Sun’ın transferiyle ulaştı.

Lido Finance’e yapılan bu staking hamlesi ilk olarak Blockchain analitik firması Lookonchain tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı. Yapılan paylaşıma göre Justin Sun, Lido Finance’e dört ayrı işlemde 150.100 Ethereum (ETH) stake etti. Justin Sun daha önce de Lido Finance’e 50.000 Ethereum (ETH) stake etmişti. Yapılan son stake ile birlikte Justin Sun Lido Finance’e 200.100 Ethereum (ETH) stake etmiş oldu.

Tron Blockchain ağının kurucusu olan ve kripto para borsası Huobi Global’in danışma kurulunda görev alan Justin Sun’ın Ethereum (ETH) varlıkları dikkat çekiyor. Justin Sun ile ilişkilendirilen kripto cüzdanlarında haberin yazımı esnasında 37.9 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) bulunuyor. Justin Sun’ın ayrıca Aave V2’de 40,1 milyon USDT ve 11,6 milyon USDC’si mevcut.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
531.487,44 TL 1,54%
ethereumETH/TRY
33.714,99 TL 2,00%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,65%
bnbBNB/TRY
6.251,35 TL 1,58%
usd-coinUSDC/TRY
19,07 TL 0,61%
xrpXRP/TRY
8,58 TL 1,16%
cardanoADA/TRY
6,79 TL 0,87%
staked-etherSTETH/TRY
33.580,42 TL 1,91%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 0,95%
matic-networkMATIC/TRY
20,94 TL 2,44%
Bağlantıyı kopyala