KuCoin, Para Çekme İşlemlerini Durdurma Söylentilerini Reddetti

kucoin ceosu para cekme islemlerini durdurma soylentilerini reddetti

Kripto para borsası KuCoin bugün, son piyasa kargaşasının ortasında yaşanan kayıplar nedeniyle şirketin para çekme işlemlerini durdurabileceğini öne süren söylentilerini reddetti. 

KuCoin’den Para Çekme İşlemlerini Durdurma Konusunda Açıklama

Kripto para borsası KuCoin, LUNA çöküşü nedeniyle yaşanan ağır kayıplar nedeniyle platformlarında para çekme işlemlerini durdurduklarını öne süren söylentileri tamamen yalanladı.

KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu, bugün erken saatlerde konuyla ilgili açıklama yaptı. Son tweetlerinden birinde Lyu şu ifadeleri kullandı:

FUD’lerin farkında olun! Bu saf söylentileri kimin yaydığından ve niyetlerinin ne olduğundan emin değilim, ancak KuCoin’in LUNA, 3AC, Babel, vb. ile herhangi bir teması yok. Herhangi bir coin çöküşünden, büyük zarar yok, geri çekmeyi durdurma planı yok, her şey açık KuCoin iyi çalışıyor.

Lyu ayrıca Twitter’da yaptığı açıklamada, şeffaflığın KuCoin’in temel bir ilkesi olduğunu belirterek, şirketin operasyonları hakkında yakında bir ilk yarı raporu yayınlayacağını da sözlerine ekledi. 

Son olarak hatırlatmak gerekirse kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital, haftalarca işlevsel olarak iflas ettiği yönündeki spekülasyonların ardından New York’un Güney Bölgesi’nde iflas başvurusunda bulundu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.583,75 TL 7,62%
ethereumETH/TRY
29.345,34 TL 10,63%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.163,95 TL 2,10%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 6,22%
cardanoADA/TRY
8,28 TL 7,82%
solanaSOL/TRY
660,89 TL 4,28%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 4,80%
Bağlantıyı kopyala