Kucoin, Kripto Yatırımcıları İçin Yeni Bir Program Başlattı

kucoin kripto yatirimcilari icin yeni bir program baslatti

Kripto para şirketleri, piyasada artan rekabetle birlikte fark yaratmak için çalışmaya devam ediyor. Önde gelen kripto para borsalarından birisi olan KuCoin‘den, bu konuda yeni hamle geldi.

KuCoin, Yeni Bir Program Başlattı

Kripto para borsası KuCoin, kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurularak yeni farkındalık programı #ThinkBeforeYouInvest’i başlattığını duyurdu.

KuCoin, yatırımcıları kripto para piyasası hakkında bilgilendirmek için ThinkBeforeYouInvest eğitim girişimi programını başlattı.

kucoin kripto yatirimcilari icin yeni bir program baslatti

KuCoin yaptığı açıklamada, kripto piyasasına günlük olarak giren yeni kripto yatırımcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni farkındalık programını başlattığını belirtti. Yeni program, yatırımcıların dijital varlıklara yatırım yapmadan önce piyasayı anlamalarını sağlayacak.

KuCoin, yatırımcıları piyasayı anlamalarına yardımcı olacak şekilde eğitmenin piyasadaki riski azaltabileceğini aktardı. Bu nedenle, onları doğru bilgilerle güçlendirmenin önemli dile getirdi.

ThinkBeforeYouInvest programı kapsamında KuCoin, dijital varlıklara yatırım yapan her türlü yatırımcı için güvenli kripto ticaretinin nasıl yapılması gerektiğini sağlamayı amaçlıyor.

KuCoin yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Kripto yatırımcılarının karşılaştığı en büyük sorunlardan biri, bilgi eksikliğidir. Eğitim serimiz, yüksek oynaklık, belirsizlik ve olası gerileme dönemlerinde kripto piyasasında nasıl hareket edeceğinizi bilmenizi sağlar.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
411.121,98 TL 2,39%
ethereumETH/TRY
32.707,22 TL 1,55%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.274,85 TL 4,01%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
6,53 TL 4,51%
cardanoADA/TRY
8,96 TL 7,74%
solanaSOL/TRY
684,22 TL 6,65%
dogecoinDOGE/TRY
1,32 TL 9,13%
Bağlantıyı kopyala