Kritik Seviyeler Neler? Hangi Bölgelerden İşlem Yapıyorum | Bitcoin & Altcoin Analizi

kriptografik’in yeni bölümü yayınlandı. kriptografik‘in bu bölümünde kripto para piyasasının yatırımcıları nereye götüreceğinden bahsedildi.

Nelerden Bahsedildi?

Beste Uyanık bu videoya genel bir çerçevede piyasa özeti ile başladı. Beste Uyanık ayrıca kritik bir haftadan çıktığımızı belirterek kripto para piyasasını değerlendirdi.

Not: Bu videoda yer alan analizler yatırım tavsiyesi değildir.

Beste Uyanık, kriptografik videosunda şu ifadeleri kullandı:

İlk olarak 41 bin dolara kafa atan lider kripto para birimi Bitcoin’den başlayacağız. Cumartesi, Pazar günleri genelde sığ bir piyasa olur diye düşünüyorum. Özellikle bu arada belirtmek gerekiyor ki piyasa şu anda genel olarak ciddi bir yön arayışında diyebiliriz.

Beste Uyanık, daha sonra Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) özelinde açıklamalarda bulundu:

Ben daha çok genel piyasa çerçevesinde düşüşü bekleyen taraftayım. O yüzden biraz fazla eleştiriliyorum. Ben piyasa genelinde biraz daha planlı hareketin önemli olduğunu düşünüyorum.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
316.244,95 TL 6,79%
ethereumETH/TRY
17.230,89 TL 7,65%
tetherUSDT/TRY
16,70 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
16,73 TL 0,16%
bnbBNB/TRY
3.550,60 TL 4,39%
binance-usdBUSD/TRY
16,76 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
5,36 TL 3,75%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 5,39%
solanaSOL/TRY
537,11 TL 6,68%
dogecoinDOGE/TRY
1,07 TL 9,42%
Bağlantıyı kopyala