bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,411.99 3.48%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,104.16 1.87%
bnb
BNB (BNB) $ 553.39 2.85%
solana
Solana (SOL) $ 138.44 8.83%
xrp
XRP (XRP) $ 0.498294 1.52%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.461763 1.98%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.161898 0.87%

Kripto Veri Şirketi TIE, 9 Milyon Dolar Yatırım Aldı

kripto veri sirketi tie 9 milyon dolar yatirim aldi

Finansman turları birçok şirket için önemli olduğunu biliyoruz. Düzenlenen finansman turları ile birçok şirket önemli yatırımlar elde ediyor. Bu kez kripto bilgi hizmetleri sağlayıcısı olan TIE’de yatırım alan şirketler arasına katıldı.

TIE, A Serisi Finansman Turunda Yatırım Elde Etti

Kurumlara kripto verileri ve haberler sağlayan bir platform olan TIE, A Serisi finansman turunda 9 milyon dolar toplamayı başardı. Szö konusu olan finansman turu; Golden Tree Asset Management, NYDIG, Hudson River Trading, Republic Capital, Gemini Frontier Fund ve Nexo yöneticilerinin katılımıyla Blizzard tarafından yönetildi.

 Şirket, turun TIE’ye para sonrası 100 milyon dolarlık bir değerleme verdiğini söyledi. 

Yatırımcılar kripto ile ilgili bilgi akışını anlamlandırmaya çalıştıkça, bilgi ve veri hizmetleri alanı son aylarda önemli fonlar çekti. Son turlar, Lukka’nın Ocak ayındaki 110 milyon dolarlık turunu ve Dune Analytics’in geçen ayki 69.42 milyon dolarlık turunu içeriyor. 

The Tie’ın kurucu ortağı ve CEO’su Joshua Frank finansman turu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bunun, çok fazla bilginin olduğu bir pazar olduğuna inanıyoruz, her şeyi kendi başınıza yapmanız mümkün değil. Kurumlar için süper modüler bir uygulama geliştirdik.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala