Kripto Platformu CoinLoan, Para Çekme İşlemlerini Kısıtladı

kripto platformu coinloan para cekme islemlerini kisitladi

Kripto şirketleri, düşüşe geçen kripto para birimleri nedeniyle olumsuz etkilenmeye devam ediyor. Kripto borç verme platformu CoinLoan, para çekme işlemlerini durdurdu.

Kripto Şirketi CoinLoan, Zorlu Koşullar Nedeniyle Para Çekmeyi Kısıtladı

Kripto şirketi CoinLoan, yaptığı son açıklamada, kullanıcıların para çekme işlemlerini piyasa koşullarını gerekçe göstererek ilk olarak askıya aldığını duyurdu. Şirket daha sonrasında yaptığı açıklamada, para çekme limitlerini günde 5.000 dolar olarak güncellediğini açıkladı. Kripto borç verme şirketleri yaşanan zorlu piyasa koşullarından dolayı böyle bir karar aldıklarını açıkladı.

kripto platformu coinloan para cekme islemlerini kisitladi 2

CoinLoan tarafından yapılan ilk açıklamada, para çekme işlemlerinin askıya alındığı belirtilmiş olsa da sonrasında şirket para çekme limitini şimdilik geçici olarak 5.000 dolar olarak kısıtladığını belirtti. CoinLoan aldığı bu kararla, Celsius, Voyager, BlockFi ve Three Arrows Capital gibi şirketlerin daha önce almış olduğu karara benzer bir karar alan son şirket oldu. CoinLoan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Faiz Hesaplara ödediğimiz faiz, diğer platform kullanıcılarına aşırı teminatlı krediler vererek elde ediliyor. Bu nedenle, bazı durumlarda, Faiz Hesaplarından varlıkların tamamen çekilmesinin tarihi, kredinin kapanmasından sonra değil önce gelir. Bu nedenle don akışını dengelemek ve likidite kaynaklı kesintilerin önlenmesi için müşterilerimize günlük para çekme limiti getiriyoruz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
435.690,76 TL 0,94%
ethereumETH/TRY
34.758,40 TL 2,56%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,17%
bnbBNB/TRY
5.726,52 TL 1,99%
cardanoADA/TRY
10,28 TL 1,54%
xrpXRP/TRY
6,80 TL 0,33%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,12%
solanaSOL/TRY
810,18 TL 3,90%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 11,94%
Bağlantıyı kopyala