Kripto Para Borsası WazirX, The Sandbox ile İş Birliği Yaptı

kripto para borsasi wazirx the sandbox ile is birligi yaptias

Kripto sektöründe birçok farklı alanda iş birlikleri yapılmaya başlandı. Son olarak Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX, Ethereum tabanlı en büyük metaverse oyun platformlarından biri olan The Sandbox ile iş birliği yaptığını duyurdu.

WazirX, The Sandbox ile “Öğren Kazan” Hamlesini Başlattı

Hindistan merkezli kripto para borsası WazirX, Ethereum tabanlı en büyük metaverse oyun platformlarından biri olan The Sandbox ile bir “öğren ve kazan” kampanyası başlattı.

Söz konusu açıklama kripto para borsası WazirX‘in resmi Twitter hesabı üzerinden şu şekilde yapıldı:

WazirX, The Sandbox ile yaptığı iş birliği hakkında şu şekilde açıklama yaptı:

İlk beş kazananın The Sandbox’ın yakın zamanda piyasaya sürülen Alpha Sezon 3’ü için ücretsiz olacak.

Ayrıca açıklamaya göre, katılımcılardan The Sandbox Alpha’daki bir testte 10 soruyu yanıtlamaları ve en az 10 SAND ticareti yapmaları istenecek.

WazirX, son zamanlarda Binance ile olan bir mülkiyet tartışması ve Hindistan’ın mali suçla mücadele ajansı tarafından WazirX’in geçen hafta bankacılık operasyonlarına devam etmesine izin veren soruşturmalar hakkında haberlerde yer almıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
349.783,99 TL 0,40%
ethereumETH/TRY
23.661,64 TL 6,10%
tetherUSDT/TRY
18,33 TL 0,29%
usd-coinUSDC/TRY
18,34 TL 1,33%
bnbBNB/TRY
4.972,08 TL 2,35%
xrpXRP/TRY
8,24 TL 15,28%
binance-usdBUSD/TRY
18,34 TL 1,19%
cardanoADA/TRY
8,34 TL 4,01%
solanaSOL/TRY
587,11 TL 2,06%
dogecoinDOGE/TRY
1,09 TL 1,62%
Bağlantıyı kopyala