Kripto Para Borsası Bitstamp, Müşteri Hesaplarını Londra’dan Lüksemburg’a Taşıyacak

Abone Ol:google-news
0
25/08/2020

Kripto para borsası Bitstamp, CoinDesk’e müşteri hesaplarını Londra merkezli Bitstamp Limited’den Lüksemburg’daki varlığına taşıyacağını söyledi. Ancak şirkete göre Bitstamp Limited’deki operasyonlar bu karardan etkilenmeyecek.

Bitstamp’ın baş işletme sorumlusu Vasja Zupan, şu açıklamalarda bulundu:

“Bu aylardır planlanmış bir hareket; operasyonlarda, personelde veya ofislerde herhangi bir yer değiştirme veya değişikliği içermeyecek.”

Web sitesine göre borsanın şu anda dünya çapında üç fiziksel işyeri var. Borsa, Bitstamp Ltd. Londra’da, hesapların taşınacağı ödeme kurumu Bitstamp Europe SA ise Lüksemburg’da bulunuyor. Bitstamp’ın ayrıca New York’ta da ofisleri bulunuyor.

Borsaya kripto para alım satım hizmetini Avrupa Birliği genelinde genişletmek amacıyla 2016 yılında Lüksemburg’da, tamamen düzenlenmiş bir ödeme kurumu olarak çalışma lisansı verildi.

Haberin yazım zamanında Bitstamp,hesapları Londra’dan Lüksemburg’a taşımasının nedeniyle ilgili soruları yanıtlamadı ancak 21 Ağustos’ta yayınlanan bir habere göre, bunun Avrupa ülkeleri arasında “anlaşmasız” Brexit olasılığının artmasından kaynaklandığı bildirildi.

Kaynak: Coindesk

BTCHaber E-Posta Bültenine Abone Olun!

Diğer 1.046 kişiye katılın ve bugün bizimle kripto para yolculuğunuza başlayın.

Asla istenmeyen posta göndermeyeceğiz ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayacağız.

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.

https://www.btchaber.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin
Bitcoin (BTC) 322.829,61 TL 2,30%
ethereum
Ethereum (ETH) 19.269,08 TL 4,34%
tether
Tether (USDT) 8,64 TL 1,01%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 2.653,72 TL 3,07%
cardano
Cardano (ADA) 10,95 TL 5,38%
xrp
XRP (XRP) 5,46 TL 3,49%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,64 TL 0,32%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,74 TL 9,49%
polkadot
Polkadot (DOT) 119,69 TL 5,78%
binance-usd
Binance USD (BUSD) 8,64 TL 0,37%
Share via
Copy link
Powered by Social Snap