Kripto Para Borsaları Coinbase ve Kraken Bağlantı Sorunları Yaşıyor

kripto para borsalari coinbase ve kraken baglanti sorunlari yasiyor

Kripto para piyasalarında yaşanan çalkantılı bir günün ardından bazı kripto para borsaları erişim sorunları yaşamaya başladı. Aktarılan bilgilere göre Coinbase ve Kraken bağlantı sorunları yaşıyor.

Coinbase ve Kraken’de Erişim Sorunları

Yaşanan son kripto para piyasası düşüşüyle birlikte ABD’nin önde gelen kripto para borsalarından olan Coinbase ve Kraken’de erişim sorunları yaşanıyor.

Kripto para borsası Coinbase’de yaşanan erişim sorunları Coinbase.com, Pro ve Prime platformları da dahil olmak üzere çeşitli platformları etkiliyor. Coinbase konu hakkında çalışmaların devam ettiğini ve bazı kullanıcıların bağlantı sorunların çözülmeye başladığını açıkladı.

ABD’nin en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi olan Kraken’de de benzer sorunlar yaşanıyor. Kraken destek ekibi tarafından yapılan açıklamada, “Siteye ve mobil uygulamalara erişim sağlayamayan kullanıcılardan gelen raporları incelemeye devam ediyoruz. Sorunu çözmek adına çalışmalarımız devam ediyor ve konu hakkında kısa süre içerisinde müşterilerimizi bilgilendireceğiz.” denildi.

Kraken cephesinde bağlantı sorunlarının detaylarına değinilmedi. Bir Kraken sözcüsü yaptığı açıklamada, “Şimdilik sorunun nedeni ile ilgili bilgi sahibi değiliz.” dedi.

ABD’nin en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi olan Kraken’de de benzer sorunlar yaşanıyor. Kraken destek ekibi tarafından yapılan açıklamada, “Siteye ve mobil uygulamalara erişim sağlayamayan kullanıcılardan gelen raporları incelemeye devam ediyoruz. Sorunu çözmek adına çalışmalarımız devam ediyor ve konu hakkında kısa süre içerisinde müşterilerimizi bilgilendireceğiz.” denildi.

Kraken cephesinde bağlantı sorunlarının detaylarına değinilmedi. Bir Kraken sözcüsü yaptığı açıklamada, “Şu anda sorunun nedeni ile ilgili bilgi sahibi değiliz.” dedi.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
307.635,57 TL 0,02%
ethereumETH/TRY
22.561,07 TL 0,14%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,21%
bnbBNB/TRY
5.810,20 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
18,61 TL 0,02%
binance-usdBUSD/TRY
18,61 TL 0,21%
xrpXRP/TRY
7,54 TL 0,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,90 TL 10,83%
cardanoADA/TRY
5,91 TL 0,05%
matic-networkMATIC/TRY
15,94 TL 0,12%
Bağlantıyı kopyala