Kripto Para Birimleri Düştü! Lamborghini Satışlarını Artırdı

kripto para birimleri dustu lamborghini satislarini artirdiAS

Birçok kripto para odaklı şirket kripto para birimlerindeki hareketlilikten son derece etkilenmiş durumda. Çıkan haberlere göre yaşanan bu düşüş ortamında lüks otomobil markası Lamborghini’nin satışları artış gösterdi. Kripto para birimlerinin fiyatlarındaki son düşüş, ikinci el pazar yerlerinin yanı sıra Patek Philippe ve Rolex de dahil olmak üzere diğer lüks ürünlere olan ilgiyi de arttırdı.

Kripto Paralardaki Düşüş Lamborghini Satışlarını Olumlu Etkiledi

Daha önce özel fiziksel anahtarlara sahip olunarak erişilebilen 5 adetten oluşan NFT koleksiyonunu ile gündeme gelen lüks otomobil markası Lamborghini, bu kez artan satışları ile gündemde. Son dönemde kripto para birimlerini düşüş yaşaması ile lüks otomobil markası Lamborghini’nin satışlarını artırdı.

kripto para birimleri dustu lamborghini satislarini artirdias 1

Hatırlatmak gerekirse 2017 yılında, Peter Saddington, kripto yatırımları ile 200.000 dolarının üzerinde bir değere sahip 45 Bitcoin karşılığında bir Lamborghini satın almış ve kripto otomobil topluluğunda ün kazanmıştı.

AutoCoinCars’ın Operasyon Direktörü Luke Willmott’a göre, alıcıların kripto kullanarak lüks araba satın almalarına izin veren platform, büyüme oranı sabit kalırken satışları geçen yıl iki katına çıkarak 12 milyon dolara çıkardı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
420.598,33 TL 0,27%
ethereumETH/TRY
33.547,81 TL 2,21%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.473,55 TL 0,64%
xrpXRP/TRY
6,77 TL 0,71%
binance-usdBUSD/TRY
17,93 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
9,64 TL 0,00%
solanaSOL/TRY
737,70 TL 0,16%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,48%
Bağlantıyı kopyala