Kripto Madencilik Havuzu Poolin, Kullanıcılarına Token Dağıtacak

kripto madencilik havuzu poolin kullanicilarina token dagitacak

Birçok kripto para firmasının yaşadığı likidite sıkıntısına kripto madencilik şirketi Poolin de dahil oldu. Poolin’in uzun süredir likidite sorunlarına sahip olduğu biliniyordu. Şirket, geçtiğimiz günlerde para çekme işlemlerini askıya aldı. Poolin, para çekme işlemlerinden etkilenen kullanıcılar için IOU (I Owe You) token’ları dağıtacağını açıkladı.

Poolin, Kullanıcılarına IOU Token’ı Dağıtacak

Kripto madencilik havuzu Poolin, varlıkları korumanın yanı sıra likidite ve operasyonları istikrara kavuşturmak amacıyla cüzdan çekimlerini geçtiğimiz günlerde durdurmuştu. Şirket, bu durumdan etkilenen kullanıcılar için IOU (I Owe You) token’ı dağıtacağını açıkladı.

kripto madencilik havuzu poolin kullanicilarina token dagitacak

Poolin, IOU token’ı dağıtmadan önce kullanıcılarının yerel cüzdanını ve madencilik havuzundaki kullanıcı bakiyelerini hesaplayacağını söyledi.

Şirket, token’ların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Litecoin (LTC), Zcash (ZEC) ve Dogecoin (DOGE) genelinde kullanıcı bakiyelerinin 1:1 oranını yansıtacağını belirtti.

Bununla birlikte şirket, kullanıcıların IOU token’larını istedikleri zaman platformdan çekebileceğini aktardı.

Ayrıca Poolin, para çekme işlemlerini durdurmasının nedenin likidite sorunlarıyla ilgili olduğunu söylemişti. Bildiğiniz üzere kripto para birimlerinin değeri bu yıl önemli ölçüde azaldı ve Bitcoin yılın başından bu yana yüzde 50’den fazla düştü.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
376.002,85 TL 3,74%
ethereumETH/TRY
25.176,42 TL 3,09%
tetherUSDT/TRY
18,53 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.472,45 TL 3,30%
usd-coinUSDC/TRY
18,55 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
8,88 TL 3,77%
binance-usdBUSD/TRY
18,52 TL 0,03%
cardanoADA/TRY
8,06 TL 1,70%
solanaSOL/TRY
631,46 TL 3,36%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 8,57%
Bağlantıyı kopyala