Kripto Madencileri Ethereum Ödüllerini Biriktiriyor

kripto madencileri bitcoin ve ethereum biriktiriyor

Zincir üstü ölçümler ve şirket üretim raporlarına göre, Ethereum madencilerinin madencilik ödüllerini satmıyor. Bu veriler, madencilerin Ethereum’da büyüme potansiyeli gördüklerini gösteriyor. Ayrıca madenciler tarafından tutulan kripto varlığın değeri tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Kripto Madencileri Kripto Varlıkları Satmıyor

Kuzey Amerika madencilik şirketlerinden yayınlanan üretim raporlarına göre, madenciler tarafından tutulan Bitcoin miktarında önemli bir artış var. Madencilik firmaları Riot Blockchain, Marathon, Digital, Bitfarms, Hut8, Argo Blockchain ve HIVE toplu olarak yaklaşık 1,1 milyar doların üzerinde değere sahip, 20.000’den fazla Bitcoin’i stokluyor.

kripto madencileri bitcoin ve ethereum biriktiriyor 2 1

Ethereum miktarında bir artış olduğunu gözlemlendi. Davranış analizi platformu Santiment’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre, madenci bakiyeleri 2016’dan bu yana en yüksek seviye olan 532.750 ETH’de duruyor. Ayrıca Stoklanan ETH’nin değeri tüm zamanların en yüksek seviyelerini ulaştı.

Madencilik şirketleri özellikle işletme maliyetlerini ve fon genişletme planlarını karşılamak için madencilik ödüllerini satmıyor. Kriptolarından ayrılmamak için başka yollarla sermaye artırmayı tercih ediyor.

Madencilerin kripto varlıklarından ayrılma konusundaki bu isteksizliği, sektörde yaygın bir şekilde artış gösterdi. Madencilik şirketleri, Bitcoin ve Ethereum’larını elinde tutmanın uzun vadeli yukarı yönlü potansiyelinin olduğuna karar vermiş görünüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 595.476,02 TL 3,97%
ethereum
Ethereum (ETH) 35.654,17 TL 2,89%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.516,06 TL 0,85%
tether
Tether (USDT) 9,28 TL 0,01%
cardano
Cardano (ADA) 19,50 TL 0,96%
xrp
XRP (XRP) 10,12 TL 0,21%
solana
Solana (SOL) 1.442,70 TL 0,33%
polkadot
Polkadot (DOT) 383,08 TL 1,08%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,28 TL 0,00%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,29 TL 0,13%
Copy link
Powered by Social Snap