Kripto Borsası Zipmex, SOL, XRP ve ADA Çekimlerine İzin Verecek

kripto borsasi zipmex sol xrp ve ada cekimlerine izin verecek

Kripto para şirketleri piyasadaki düşüşten etkilenmeye devam ederken yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son zamanlarda zor günler geçiren Asya kripto borsası Zipmex, kullanıcıların cüzdanlarından SOL, XRP ve ADA çekimlerine izin vermeyi planlıyor.

Zipmex, Kullanıcıların SOL XRP ve ADA Çekmesine İzin Verecek

Bloomberg‘e göre, Asya merkezli kripto para borsası Zipmex, kullanıcıların ticaret cüzdanlarından SOL, XRP ve ADA çekmesine izin verdiğini duyurdu.

kripto borsasi zipmex sol xrp ve ada cekimlerine izin verecek

Zipmex, Z cüzdanından kullanıcıların Solana (SOL), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) çekilmesi için bir zaman çizelgesi belirledi. Şirket yaptığı açıklamada, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere daha büyük kripto paraların kilitli kaldığını belirtti.

Zipmex, SOL’un 2 Ağustos’ta, XRP’nin 4 Ağustos’ta ve ADA’nın 9 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini söyledi.

Tayland, Singapur, Endonezya ve Avustralya’da faaliyet gösteren Zipmex, Temmuz ayında mevcut piyasa koşullarını sebep göstererek para çekme işlemlerini durdurmuştu. Ardından Zipmex, sert tepkiler ile karşılaşmış ve para çekim işlemlerini yeniden açacaklarını açıklamıştı. Şirket geçtiğimiz günlerde kullanıcıların borçlarının tümünü veya bir kısmını ödeyemeyeceğini söyleyerek, alacaklıların yasal işlemlerini önlemek için bir moratoryum uzatması istediğini açıklamıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
446.270,34 TL 4,00%
ethereumETH/TRY
34.532,30 TL 5,48%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
5.965,15 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,54%
xrpXRP/TRY
6,91 TL 2,33%
cardanoADA/TRY
9,81 TL 2,37%
binance-usdBUSD/TRY
18,02 TL 0,87%
solanaSOL/TRY
811,82 TL 7,97%
polkadotDOT/TRY
171,04 TL 0,90%
Bağlantıyı kopyala